Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Devatero řemesel, desátá bída. Co si neudělám, to nemám.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 21:57
Bonfire na ICQ mi povies co si mam na to kupit Wink.Dieg0

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: so 23. červenec 2005 21:28
Hele kdyz už recenzujete na SM odposlech přez mobil napište tam taky jak se odposlechu bránit. A nedej bože aby se to dalo používat i s kamerou co je v mobilu nekteré části svého těla velmi rát ukazuji jen té svojí co sem nesmí.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2005 14:13
Já si taky kdysi dělal štěnici, má solidní dosah a dá se koupit u Bučka stavebnice, má to jen jednu cívečku, takže stavba je úplně jednoduchá, jestli najdu schéma tak ho sem pošlu i s návodem-vyšlo to v Amatérském rádiu.
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 06:22
Výborně a le na elektroniku je tu samostatná sekce tak až vyhrabeš to schéma pošli ho tam.

Ale nemáme jen odposlechy Exclamation Mně například čeká přez víkend udělat koupelnový nábytek a truhlář nejsem a sem zvědav jak se s tím poperu zatím sem udělal jen nějaké poličky a počítačový stůl.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 09:19
Uteklo to tu k OT, takže zpět. Já kutím hodně. Mám k tomu dva důvody: ušetřit peníze za řemeslníky a také si myslím, že spoustu věcí dokážu udělat rychleji sám, než to dlouho vysvětlovat řemeslníkům a pak nad nima stát, jestli to pochopili a opravdu to tak dělají. Nemluvě o jejich lhůtách, než vůbec přijedou.
Dělal jsem si na baráku plno věcí včetně rozvodů vody a elektriky, obkladů, vestavných skříní a podobně sám. Teď se chystám přeizolovat a vydláždit lodžii, snad mi tam za rok nepoteče... Think
Kutilství třikrát zdar! Doufám, že se nám podaří zde na webu zveřejňovat nějaké návody i v této oblasti.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 09:37
Tak tohle všechno mě čeká až si koupím vlastní byt. Tady v tom pronajatým maximálně opravuju to, co jsem sám rozbil, nebo to, co se opotřebovalo během užívání. Udělal jsem tady akorát dřevěný obklady v předsíni.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 10:37
HURÁ Konečně někdo kdo pochopil o co mi jde. Jeden je truhlář, druhý eletrikář, třetí zedník, každý asi nejlíp ovládáme to svoje ale dohromady můžeme být jedna velká banda kutilů. Zatím nic neslibuji možná že se pochlubim s tim koupelnovým nábytkem.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 15:27
No ja delam sam rekonstrukci bytu a uz to bude druhej rok Very Happy Pozitivni je, ze uz bydlim. Sice spim na madrackach, ale to mi vuuubec nevadi. Fakt je, ze nejvic se clovek dozvi od kamaradu, no a kutilstvim usetri spoustu penez. Negativni na tom je, ze osobni zkusenosti v tomto smeru jsou draze zaplacene... Wink Kazdopadne jsem pro.
Uz umim: vybourat zdi, postavit je, rozvest elektriku a vodu, poblejt se u instalovani odpadu, pobrecet si u instalovani zavesneho hajzliku, dostat trikrat 220V, 2.4m ctverecnich oblozit dvema metry ctverecnimi obkladu, polozit dlazbu a potom neotevrit dvere a jine. Pozitivni na tom je, ze se o to s klidem podelim, kdyz bude potreba Wink

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 15:56
sap napsal:
Negativni na tom je, ze osobni zkusenosti v tomto smeru jsou draze zaplacene... Wink

to máš recht že je to draze zaplacená zkušenost, ale od čeho jsme chlapi aby jsme si nedokázali poradit, že?
nedávno jsem měl vyvrtat díru do kachličky, tak vrtám vrtám, jsem z toho celej opocenej, vidiák skoro zničenej a furt jsem se nemohl dostat durch, nakonec vyšlo najevo, že to byla kachlička navenek tudíž tak 10mm silná Brick Wall
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 16:08
mina napsal:
nedávno jsem měl vyvrtat díru do kachličky

Heh tak to jsi mi pripomnel dve me vrtaci zkusenosti. Prvni jsem protahoval v jednom kanclu kabel mezi sekretarkou a reditelem, no a jak jsem tak vrtal, najednou to zasycelo a svete div se. PRAMEN Shocked Ty vole a co ted? No neverili byste, ale ma prvni reakce byla, ze jsem tam strcil prst. Laughing Verte nebo ne, nepomohlo to.
Dalsi je kamaradova. Nemohl pochopit, ze kdyz mu to pri vrtani zajiskrilo, ze to nebyl kaminek ale kabel cyky 5 x 2,50. Sice mu stale nepece trouba, ale varit muze, jede na plyn. Jeste ze netrfil tu plynovou trubku. Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 2 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna