Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Devatero řemesel, desátá bída. Co si neudělám, to nemám.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:06
Tak takle se mi to tu líbí. Mr. Green Co se týče vrtání do zdi naslepo. Rolling Eyes Pánové nejlevnější hledačky kovů a eletriky stojí okolo 200,-Kč a rozhodně se vyplatí doporučuju jí každému kdo bydlí v cihlové zástavbě. V panelákách je třeba dávat bacha akorát kolem stoupaček jinak je tam skoro vždy eletrika vedená v podlaze. Když si spočítáte kolik vás bude stát oprava provrtané trubky tak investice do hledačky je proti tomu pakatel. S hledačkou mám jen jednu negativní zkušenost. Když sem očuchával jeden venkovní obklad bylo v něm přimícháno něco jako škvára s vysokou příměsí kovů a trubka byla všude. (takový malý černý tečky)
Co se týče provrtávání obkladů není vidiák jako vidiák podle matriálu pro který je určen je pokaždé jinak broušený a ještě se dělí na nornální a do příklepové vrtačky. Jěště vráky do vrtaček s pneumatickým příklepem mají ještě upínací část s prolisy.
Takže pro provrtávání obkladaček používám vrták na kámen a klasickou akumulátorovou vrtačku bez příklepu abych měl zajištěny malé otáčky a vruce větší cit protože ta vrtačka je lehká. POZOR takle jsem odvrtal dirky o průměru 6mm s většími dírami nemám zkušenost.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:10
Mno, jak ale najít plastové vodovodní trubky? Když už jsme u toho hledání.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:13
dobrý je taky vrtání do cihel, zvlašť do zamaskované pukliny, vrták tam zajede jak nic ale většinou vyloupne i kus omítky tkaže se pak musí sádrovat a nehledě na to že tam nejde dát hmoždínka...tohle se mi stalo u tety v jednom starým baráku
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:14
romulus napsal:
Mno, jak ale najít plastové vodovodní trubky? Když už jsme u toho hledání.

metoda pokus omyl Cool
ne tak tohle fakt nevím, taky by mě to zajímalo
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:21
Jěště mám jednu čerstvou zkušenost Malujete Question Pozor na změnu barvy na Primalexu vám nebude držet barva určená přímo na omítku a ještě se na ní musí použít váleček s dlouhým chlupem. Pokud se najde nějaký lakýrník poprosil bych probrat toto téma hlouběji.
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:26
Jo plastový trubky to bude problém. Du se zeptat do party k eletrikářům. Uvidíme Shocked
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:57
otesánek napsal:
Jo plastový trubky to bude problém. Du se zeptat do party k eletrikářům. Uvidíme Shocked
No dyk tu plastovou jsem prave prospikoval presne uprostred kolinka Exclamation Mr. Green
otesánek napsal:
Pánové nejlevnější hledačky kovů a eletriky stojí okolo 200,-Kč
Fakt jo? Tak tu by som rad kupil, jelikoz som kutil.

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:09
Tak sem sehnal instalatéra a ten řikal "Plastovou nenajdeš leda že si to oboucháš abys věděl kde ta voda je". Mam ale jeden nápad ale nejdřív to musim někde vyzkoušet beradbych radil na pouze teotetikém základě.Pak dám vědět.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:27
Mozna to bude znit blbe, ale kdyz vrtas do zdi a narazis na plastovou trubku, tak se zvetsi odpor. Jde to hur. Takze pokud je predpoklad, ze tam ta trubka je, tak je potreba vrtat s citem a je to citit....

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:39
Odkaz Hledačka vedení pod napětím http://www.bastleni.com/hledac_vedeni.htm
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 3 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna