Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Digitalizace vysílání ČT

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 17. září 2008 10:57
da, da tavaryšči. učiť sa, učiť sa, učiť sa... Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. září 2008 12:10
Moc jsem nepochopil těch 90% HD obyvatel za dva roky... To je docela optimistickej předpoklad, když si pamatuju, že třeba babička ještě nedávno měla ČB televizi. Mr. Green

Ale myslim, že teďka je pěkně blbá doba na kupování si nějaký TV... Digitál ještě nejede, analog se bude vypínat... Ale zas všude se prodávají HDready a FullHD bedny a přitom se nic v HD nevysílá (no dobře, je placenej eurosport a nějaký promokanály Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 21. září 2008 23:31
Taky myslím, že si tady na HD DVB-T ještě pěkných pár let počkáme Cool
Veselé Vánoce!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 22. září 2008 11:01
já si pěných pár let počkám na digitál...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 22. září 2008 11:36
jenda^^ napsal:
Moc jsem nepochopil těch 90% HD obyvatel za dva roky... To je docela optimistickej předpoklad, když si pamatuju, že třeba babička ještě nedávno měla ČB televizi. Mr. Green

Ale myslim, že teďka je pěkně blbá doba na kupování si nějaký TV... Digitál ještě nejede, analog se bude vypínat... Ale zas všude se prodávají HDready a FullHD bedny a přitom se nic v HD nevysílá (no dobře, je placenej eurosport a nějaký promokanály Mr. Green )
HD ja ale nerikal pouze televizni signal ale vyuziti HD celkove... jinak co mas proti dnesni dobe? za poslednich 6 mesicu se prodalo vice nez za cely minuly rok...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 6. říjen 2008 13:11
Hehe, v analogu už máme čtvetečky... A koukal jsem, že digitál u nás už jde chytit z Krašova... Ale je to třeba připojit na velkou anténu se zesilovačem a obraz se pak rozsypává Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 7. říjen 2008 11:10
pokud mohu doporučit všem, co bydlí více jak deset kiláků od vysílače, aby si pořídili úzkopásmovou anténu. na signálu je to poznat.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. říjen 2008 12:22
No to bude ono... Krašov je asi 60 km Mr. Green (podle jejich mapy pokrytí u u nás ani nemá bejt signál Laughing ), ale zas kvalita kolem 80% asi taky neni špatná.
Stejně je to dost blbý... ČT pojede v digitálu a zbytek v analogu... Kdo si koupí TV s digitunerem, tak má smůlu a bude mít jen ČT, než se ostatní uráčí rozšířit svuj signál i do takových zapadákovů jako třeba k nám. Skvělý Smile Jsem rád, že jsme pořídili satelit. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 7. říjen 2008 12:23
mate mit kabelovku Laughing Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. říjen 2008 12:28
Kabelovku nemají snad ani ve městě a my jsme od města 2 km Mr. Green
Satelit je v pohodě, nic neplatíme a máme asi 17 českých a slovenských programů. Nestěžuju si. Wink (ani nemam potřebu hledat nějaký ty metody, jak si jich odkódovat tisíce Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna