Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dominik Feri

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Dominik Feri

Zasláno: út 25. květen 2021 21:30
My tu nemáme téma o tomhle instagramerovi a nejoblíbenějším českém politikovi? Tak to musíme napravit...

Jestli někdo nevíte, kdo to je, tak to je tenhle:

Obrázek Magor

https://a2larm.cz/2021/05/chovani-dominika-feriho-je-verejne-tajemstvi-zeny-popsaly-traumatizujici-zkusenosti-s-mladym-politikem/
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 25. květen 2021 22:00
Tak stejně už končí, tak je to asi jedno.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. květen 2021 18:05
Jinak já nejsem fanouškem #meetoo honů na čarodějnice, ale celkem mě baví jak mí přátelé na facebooku, kteří byli podporovatelé meetoo (včetně bývalých spolužaček, které v rámci jiných meetoo afér navrhovaly obviněným kastraci atd.) najednou ví, že je to komplot Babiše... Že je jasné že to zosnoval zrovna teď před volbami...
Jako nemyslím, že by se to utajilo, kdyby Babiš uplatil 8 holek aby řekly, že je Feri znásilnil... Rolling Eyes
Kdyby to prasklo, tak jej to zničí a šel by do vězení, a kdyby ne? Tak co? Jako že zničí číslo 4 na kandidátce opoziční strany? A jako to by mu mělo vyhrát volby? I kdyby je prohrál (což nejspíš prohraje, i po aféře Ferigate), tak bude furt nejsilnější opoziční stranou a má dost velkou šanci vyhrát zase další volby... Rolling Eyes

P.S. to je tak málo memeček na tuhle událost? Very Happy
Obrázek Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 26. květen 2021 18:12
Hele, mně to připadá až moc hustý na to, aby se to stalo tak, jak to popisují. Spíš byli všichni na kaši a teď vzpomínají.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. květen 2021 18:24
No necháme to prošetřit policii... U některých činů byli přítomni i další lidé, takže to asi nebude jen slovo proti slovu... Každopádně jestli je to komplot, tak ten kdo to vymyslel měl smysl pro ironii... podporovatel metoo a ikona liberální mládeže jako znásilňovač... Magor

//tady na mě vyskočil další co tvrdí, že to je spiknutí: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/czernin-zavani-to-bojem-pred-volbami-feri-ma-zrejme-ciste-svedomi-156019
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 26. květen 2021 18:57
Dog eat dog. Feministky versus menšina, já bych si k tomu dal už akorát colu a popcorn.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 27. květen 2021 14:00
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kania-z-top-09-vyjadreni-schwarzenberga-a-czernina-je-nehorazne-nechci-s-nimi-byt-spojovan-40361544
Už se perou... Think
Zasláno: ne 30. květen 2021 11:22
Obrázek
Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 4. červen 2021 21:35
Tahle písnička je už pěkně ohraná:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/foto-v-praze-se-demonstrovalo-proti-nizkym-trestum-za-znasilneni-40362382

Mně to tedy připomíná situaci, když někdo půjde v Chánově nebo v Jirkově po setmění venku se zlatým řetězem na krku, výraznými prsteny, značkových hadrech, s nejnovějším mobilem v ruce, po okolí budu meta zmatené pohledy nebo budu nahlas říkat o tom, jak mě štvou tamější spoluobčané, půjdu tomu přepadení hodně naproti.

Samozřejmě to není vina oběti, ale pachatele. Ale oběť tomu nemusí jít naproti. Tohle je fakt obdoba toho, když drobná dívka v minišatech jde po půlnoci prázdným parkem a okolo stojící podivíny vrhá lascivní pohledy. Nebo gentlemana u baru vypočítavě pumpuje o drinky, dělá mu naděje, aby mu dala v poslední chvíli košem, že ne znamená ne.

A další paralela - když si na to, že mě okradli večer v Chánově, vzpomenu po půl roce, policie vyšetří stejný exkrement jako u znásilnění.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 5. červen 2021 09:42
Až tě v tom Thajsku znásilní nějaký ladyboy, tak si jen řekneme: mohl si za to sám... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna