Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dopis manželovi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 28. květen 2008 20:45
Jdi do toho, odkládala jsem to deset let a dneska vím, že jsem byla hloupá. Měla jsem to udělat dřív a neohlížet se pořád na něco a na někoho. Věř, bude líp, čas vše zahojí a otevřou se ti jiné možnosti, které bys, pokud ho potáhneš jako přítěž na svých bedrech, nepoznala. Je to těžké, moooc těžké, ale jdi do toho, Vardo, ty na to máš,.Jak jsem tě mohla poznat, tak ty to zvládneš. Hodně štěstí, dobrých kamarádů a peněz do začátku ti přeju z celého srdce..
P.S. Budeš-li chtít a budu-li moct, ráda pomůžu
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 29. květen 2008 07:05
Taky bych ráda pomohla, ale nevím jak Mr. Green alespoň si můžeš být jistá že tady máš bandu dobrejch lidí kteří tě podpoří alespoň na dálku, držím ti palce moc moc moc!!
Hey, hey apple!

Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 30. květen 2008 21:13
Děkuju Smile
Varda Elisabeth

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: ne 1. červen 2008 22:03
Kecáte (píšete) nesmysly!

Výborně napsané (první přípěvek), ani jedna chyba - to psal někdo, kdo umí. Pobrečel jsem si (tak jako na konci Titaniku Mr. Green ).

Život je nádherný a má mnoho barev a chutí a také hodně rozcestí. Rozhodně nikdy není nic černobílé. I šedá barva má mraky odstínů.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 1. červen 2008 23:30
Nevim, jaký chyby máš na mysli, ale já tam chyby našel. Whistle
Ale dopis je to moc pěknej, taky bych rád přihodil nějakou radu, jenže já jsem na tyhle věci pěkný dřevo. d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 2. červen 2008 06:37
ad jirkab - asi jsi toho v životě moc nezažil, co? Víš on fakt život vymyslí lepší věci než jsou v televizi, neuvěřitelnější....Zkus něco napsat ty. A že je to bez chyb - no a co? Já taky píšu bez chyb - jsem za to placená Laughing .
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 2. červen 2008 09:00
spíš mě přijde že Jiřímu uniklo že to není slohovka ale životní příběh Anxious
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 2. červen 2008 10:53
jirkab napsal:
Kecáte (píšete) nesmysly!

Výborně napsané (první přípěvek), ani jedna chyba - to psal někdo, kdo umí. Pobrečel jsem si (tak jako na konci Titaniku Mr. Green ).

Život je nádherný a má mnoho barev a chutí a také hodně rozcestí. Rozhodně nikdy není nic černobílé. I šedá barva má mraky odstínů.


Omlouvá tě to že jsi ještě mladý, blbý a nerozumný Wink Mr. Green Angel
Nic ve zlém, to se tak říká. Vůbec si nemyslím že Varda si něco vymyslela. Nakonec ji malinko znám. V životě se dějí dost zvláštní věci a to že to dokázala Varda podat jako příběh nebo jako "vystřižený z knihy" je jen plus. Neodsuzuj někoho když si nemůžeš ověřit fakta Shame on You Shame on You Shame on You Shame on You
Pokid to bylo vyjádření tvého názoru, tak by jsi se měl naučit že někdy je lepší to říci trošku diplomatičtěji. Můžeš takhle dost ublížit. Jsou věci ze kterých si ani já nedělám srandu, protože mne život taky dost poučil a vymáchal se mnou kdejakou žumpu.

No a že to nemá, nebo má chyby tady myslím moc nezáleží. Nejsem zdatný v pravopise a tak mám zapnutou automatickou kontrolu pravopisu. No asnažím se tu celou dobu vás naučit, že zde na VSN jde spíše o to CO se napíše, než zda to je podle pravidel pravopisu. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 03:10
Pokárání beru. Zasloužím si ho!

Příspěvek nebyl napsán nejlépe. Avšak jak ho obracím zleva doprava, zepředu dozadu, tak musím pokárat i já Vás: nečetli(y) jste ho pozorně celý včetně poslední tečky Hand. Sice nepomohl, ale ani neublížil - prostě vata od nezasvěceného, zrovna kolemjdoucího (těch upřesnění je tam tolik, že blíž už to snad ani nejde).

Snažím se v tomto svém příspěvku nenapsat slovo ALE, ale Mr. Green pokud bych napsal rozbor celé té původní zprávy, tak bych toto slovo musel použít mnohokrát (nemluvě o reakcích na můj bezkonfliktní a vlastně soustrastný příspěvek - o slovu PROČ se ani radši nezmiňuji). Co tím chci říci: "Život je nádherný a má mnoho barev a chutí a také hodně rozcestí. Rozhodně nikdy není nic černobílé. I šedá barva má mraky odstínů." Jak jsem to sem teď zkopíroval tak se musím pochválit ("Ivánku cink" pěkně jsi to tenkrát napsal "Ivánku, na něco jsi však zapomněl cink" a to jsi byl skoro střízlivý Cool ).

Pro "Beata": IRONIE: to že mám nick "jirkab" neznamená, že jsem "mladý, blbý a nerozumný " anebo jsi to vydedukoval z mojí "infantilní" reakce. Možná jsem někde zastydl´; anebo, že bych měl z pohledu svých čtyřiceti prožitých let trochu rozvážnější náhled na jednostraně (internetově) podaný příběh?

Teď když mě to tak nějak napadá, kdo použil první tu větu o brečení na konci Titanicu? Já anebo Volkswagen Shocked?, jó sorry byli to oni! Proto také ten zlehčující prvek (těch je podle mého v životě potřeba jako soli).

No nic; dost keců mimo téma: a teď je potřeba napsat, to co jsem původně měl také napsat do svého předešlého příspěvku (za což se za jako jediné a opět omlouvám).
Takže: pouze pro "Varda": Udělej co máš udělat a co jsi udělat měla již dávno!" Hodně štěstí a zdraví, přeje jirkab!

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 08:33
Omlouvám se - tohle tema jsem sem vůbec neměla psát.
Maminka mi vždy říkala, když se kvůli něčemu trápíš a nemáš se komu vypovídat, tak piš. Tak jsem psala a pak mi to přišlo, jako docela dobré varování, abych někoho odradila od stejných chyb, jaké jsem udělala já.
Ale nikdy jsem nechtěla, abyste se tu kvůli mně hádali. Crying or Very sad
Nikdy jsem tvůj příspěvek jirkob nepovažovala zaměřený proti mně a zmínka o Titaniku mne spíš rozesmála. Beat to vzal trošku jinak a měl pocit, že se mi vysmíváš a šel mne bránit. Je to tím, že Beat mne zná osobně a většinu toho, co zde píšu už ode mne slyšel. Beat je skvělej kamarád, prošel něčím podobným a prostě mne chce chránit. Mám ho ráda.
Děkuju všem. Jste skvělí. Je mi fajn mít kolem sebe bezva lidi. A už se nehádejte oba jste to mysleli dobře. Smile
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna