Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dopis manželovi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 12:38
mno z pohledu "dítěte" ti musím říct, že je jednodušší ukončit to hned a říct to i synům, než to tajit a pozorovat na dětech, jak jim postupně dochází, co se děje... naši mají problémy (doslova a do písmene stejné jako ty) a dlouho tajili, že se chtějí rozvést... mamka se mi jednou svěřila a já jakožto starší syn, u kterého nemá táta absolutně žádnou autoritu, jsem byl rád, že k tomu dojde... jenže uplynuly skoro 3 roky, doma je občas atmosféra jako na frontě, mladší sestra je tátův miláček a já jsem celý život protloukán jako absolutní budižkničemu s oběma rukama nalevo; nemůžeme sehnat jiné bydlení, abychom konečně vypadli atd atd. tak prý v září se budeme konečně stěhovat (do domu naproti Mr. Green ), ale jsem rád, že to konečně skončí a bude klid... ty 3 roky byly zapříčiněny především tím, že nás mamka chtěla uchránit tahanic a problémů (což se obrátilo proti ní a vůbec to nepomohlo) a taky protože nemáme kde bydlet...

takže moje doporučení - seber se a vypadni dokud na to máš ještě nervy

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 21:49
Tak to jsi už třetí, kdo mi radí právě z pohledu dítěte, které to zažilo, abych do toho šla. Asi opravdu je pitomost myslet si, že tím někomu pomůžu. Starší syn ví, že mám přítele a dokonce koho a schvaluje mi ho. Jen mi musel slíbit, že tátovi nikdy neřekne, že o tom někdy věděl. Mne může manžel nenávidět, ale nechci aby měl pocit, že ho podrazil vlastní syn - i když on jeho podrazil víckrát. A co se týká mladšího - když to povedu takhle dál, tak by si nakonec ještě mohl myslet, že takhle studené vztahy v rodině jsou normální a třeba by pak měl potíže s vlastní rodinou. Hrozně moc by potřeboval vidět, jak to vypadá, když se mají lidi opravdu rádi a váží si sebe navzájem. Mého přítele zná a má ho rád, protože ho učí modelařit a blbne s ním víc než táta. neví ale o tom, že je to víc než můj kamarád.
OK jdu do toho - zítra kluci odjíždějí na pár dní pryč. Zítra mám noční, tak nebudu doma, ale v úterý udělám první krok a pokusím se nadhodit rozvod bez války. Uvidím co přijde. Držte mi palečky. Cool
Varda Elisabeth

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 21:55
Sice k tomu nemam co rict, ale peclive to tady ctu, ale budu drzet vsechny koncetiny co mam Wink .

btw tohle je asi prvni rozchod co tak zpulky zapricinila VSN Mr. Green, teda tenhle rozchod asi povede k lepsimu

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 22:38
Varda napsal:
A co se týká mladšího - když to povedu takhle dál, tak by si nakonec ještě mohl myslet, že takhle studené vztahy v rodině jsou normální a třeba by pak měl potíže s vlastní rodinou. Hrozně moc by potřeboval vidět, jak to vypadá, když se mají lidi opravdu rádi a váží si sebe navzájem.


...no a já takhle žiju už od 4 let, tak si představ, co ze mě vyrostlo za kreténa bez špetky citu (i když se snažím to nějak překonávat)...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 22:46
Třeba když si mě dal po šesté ban na SM tak to bylo fakt už bez citu
Obrázek

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: ne 29. červen 2008 22:46
tohle není topic o tvé demenci thompsone Anxious

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 30. červen 2008 06:25
2 D4X Tak "kretén bez špetky citu" určitě nebudeš, když se na to dokážeš takhle dívat. Kdybys byl, tak bys mi neradil. Je vidět, že jsi schopný to vidět dobře. Smile
Já měla v životě nehorázné štěstí. Moji rodiče se měli a mají moc rádi a jednoho bez druhého si neumím představit. Když se jdou projít, tak se dodneška drží za ruce a to je jim 65. Tím spíš mám špatné svědomí, že jsem takovou pohodu nedokázala zajistit i svým dětem. Mám pocit, že jsem je o něco ošidila a že jim to už budu do smrti dlužná.

2thompson takovéhle OT miluju. Rozesmálo mne to hned po ránu Mr. Green

Já vím, že podle tohodle tématu to vypadá, že jsem ufňukaná ženská, co si stěžuje. Ale opak je pravdou. Strašně ráda se směju a nikdy nevydržím dlouho se mračit. Odlehčení vážných témat rozhodně neberu jako výsměch. Wink Právě naopak. Mr. Green
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 30. červen 2008 08:19
ad Varda - ať se v úterý podaří, co podařit se má, držím ti palečky...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: po 30. červen 2008 12:22
...tos měla teda sakra štěstí Very Happy já měl akorát smůlu->
- rozvedli se mamky rodiče
- pak se rozvedli moji rodiče
- pak si mamina vzala toho blba a narodila se ségra
- 14 let prakticky o ničem - dětství na dvě věci
- teď další rozvod a už asi 4. stěhování...

mezi tím jsem měl jednou zástavu srdce a poumírali a pozabíjeli se mi příbuzní i kamarádi Sad občas si říkám, proč mě to nebere Think

...každopádně jak jsem říkal, pokud chceš aspoň mladého vychovat v normální rodině, tak rozhodně neotálej a neprotahuj zbytečně vztah, který nemá smysl a tím, že budeš chtít "zachránit" dětství syna(ů) to akorát pokazíš i když v dobré vůli, přeju hodně štěstí v dalším jednání Cool

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 30. červen 2008 13:29
No řekla bych, že sis vážně užil dost. Ten tvůj příběh by mne taky zajímal blíž. Ale třeba to znamená, že už sis to zlé vybral a teď už bude jenom hezky. A zase máš spoustu zkušeností a víš už čemu se vyhnout. I tobě držím palce a všem které máš rád. Smile
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna