Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dopis manželovi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: po 30. červen 2008 13:31
třeba ho jednou sepíšu Mr. Green díky : )

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 1. červenec 2008 22:55
Hm - tak jsem konečně sebrala odvahu a ono není s kým diskutovat. Brick Wall Oponent stále nedorazil domů. Tak musím vymyslet jiný termín. Musím už jít spát - ráno vstávám do práce ve 4:00 a po práci jedu na dva dny relaxovat. Asi si seženu tiskového mluvčího, aby mu to vyřídil... Think
Varda Elisabeth

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 2. červenec 2008 13:12
D4X napsal:
...tos měla teda sakra štěstí Very Happy já měl akorát smůlu->
.....
- teď další rozvod a už asi 4. stěhování...

mezi tím jsem měl jednou zástavu srdce a poumírali a pozabíjeli se mi příbuzní i kamarádi Sad občas si říkám, proč mě to nebere Think


Myslím že jsi si užil dost. Syn za 9let školy zažil 4ZŠ a 3 stěhování, s bývalou to taky nebylo nic moc a troufám si říci že má lepší náladu, ale je to spíše o přístupu. Je jedno krásné přísloví: Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř!" Zažil a zažívám na vlastní kůži celý život a přesto doufám v lepší zítřky.

2Varda: Tak mu ho dej na stůl s tužkou a vzkazem aby potvrdil přečtení. možná blbé, ale zkusit se má aspoň něco.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Cren (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 8

10 100,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 09:22
Zdravím, jsem tu nový a zaujalo mně tohle téma, protože jsem něco takového prožil jako dítě.

Mám vzpomínky, ve kterých si pamatuju na otcovu tyranii vůči matce a i na mně jako prvorozenému synovi. Hádky, fyzické útoky, pláč matky a víkendové útěky k babičce. Moje matka, ačkoliv ji považuji za křehké stvoření všechno přetrpěla a vím, že to neměla vůbec lehké a moc jsem jí chtěl pomoct ale nevěděl jsem jak, byl jsem malý kluk. Po narození mladšího bratra se celková situace uklidnila i když čas od času nějaké hádky byly, ale už se to alespoň obešlo bez modřin na matčiném nebo mém těle.
Teď je mi 28 let a s otcem nemluvím, protože si s ním nemám co říct, obvykle se jen pozdravíme a to je vše. Neřekl bych, že ho nenávidím, ani ho nemiluju, řekl bych že k němu necítím vůbec nic... Rodiče bydlí spolu a s nimi můj mladší bratr, který ještě dokončuje vysokou školu. Navštěvuju je zhruba jednou za 2-3 měsíce. Při příjezdu je vidět, že jsou rádi když se ukážu, dokonce i otec se usmívá když mě uvidí. Prohodí něco ve stylu "To je dost, že se ukážeš, už skoro nevíme jak vypadáš...". Tato fráze se v různých obměnách opakuje při každé návštěvě a tím je veškerá komunikace mezi námi vyčerpána. Popovídám si s mamkou a bratrem co je nového, vyměním s bratrem nějaká data (filmy, hudbu atd) a to je vše. Nemám chuť se tam moc zdržovat a tak ten samý den zase odjíždím...

Zajímalo by mě jak to dopadlo s manželstvím Vardy a případně jak to vzaly děti. Snad to dopadlo dobře Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 12:39
No Varda se tu poslední dobou moc neukazuje (před pár dny teda napsala 2 příspěvky po 2 měsících neaktivity). Nemá o ní někdo nějaký informace?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 21:18
Jo já bych něco věděla....
Jak už jsem psala jsem bez compu a navíc řeším dost těžký průser svého synka. Ale pokusím se dostat se sem aspoň na skok jednou týdně - průšvih je, že tu nestihnu být nikdy tak dlouho, abych stihla pročíst všechno co jsem zameškala.
Až vyřeším synka, tak vám to tu povyprávím. Zatím jsem ve fázi, kdy se pokouším sehnat pro něj obhájce, který pracuje zadarmo, nebo za teplý oběd - moc jich není Very Happy
Napadlo mne, že bych tu vyhlásila soutěž, kdo dřív uhodne co provedl, ale to by už mohlo vypadat, že mi hráblo totálně a že jsem zralá pro svěrací kazajku. No nic - humor mne zatím neopouští (i když převažuje ten černý.) Wink
Jinak mne zahřálo u srdíčka, že jste na mne nezapomněli. Very Happy
Varda Elisabeth

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 21:23
2Varda: synka? to myslis toho co hraje v kapele R.U.M ? A co sem obcas zavetril?

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 21:54
JJ toho Cool Je to hodný chlapec, asi se bál, že bych se mohla nudit Smile


Jo a pozor - vrátím se ke svému prvnímu příspěvku v tomto tematu.
KONEČNĚ jsem včera řekla manželovi, že se budu chtít rozvést a ať si začne promýšlet, jak by si to představoval...
Chvíli na mě trochu zaraženě zíral, ale pak se šel koukat na seriál v TV.
Myslela jsem, že to bude horší, ale asi mne nějak nebere vážně - jako vždy Smile
Varda Elisabeth

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 21:55
to chtelo hodne odvahy, soucitim s tebou, i kdyz me asi neznas
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 22:01
Ale jo - tebe osobně sice ne, ale tvé příspěvky za posledního půl roku znám. Díky za sympatie Smile
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna