Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dopis manželovi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 22:09
nemas vubec za co, zaslouzis si je, hlavne at to dopadne co nejlip. Decka sou nejdulezitejsi, ti si to ponesou celej zivot, a kdyby to blbe dopadlo tak to prenesou na svoje decka, ja to ted citim na mamce. Muj deda je ted ve spitale, ma parkinsona, do vi co jeste, ale ja bohuzel necitim nic, ze by bylo neco spatne. Mamka to nemelo s dedou jednoduchy, mlatil ju, sikanoval... Nastesti je mamka hodna a chytra a neprenesla to na nas. Takze te chapu z jinyho hlediska.
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: so 25. říjen 2008 19:12
myslím, že většina z nás má za sebou něco, co by "ani v televizi nevymysleli", ale "co tě nezabije, to tě posílí", a tak ti, Vardo, držíme palce, ať vše vyřešíš a v klidu - i když nám se to mluví...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Meisy (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 1

10 095,- VK
Zasláno: pá 18. červen 2010 23:08
Varda napsal:
Jo a pozor - vrátím se ke svému prvnímu příspěvku v tomto tematu.
KONEČNĚ jsem včera řekla manželovi, že se budu chtít rozvést a ať si začne promýšlet, jak by si to představoval...
Chvíli na mě trochu zaraženě zíral, ale pak se šel koukat na seriál v TV.
Myslela jsem, že to bude horší, ale asi mne nějak nebere vážně - jako vždy Smile


happy end? rozvedená a s novým přítelem? Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 21. červen 2010 19:21
tak jako u nás doma. když mi manželka vyhrožovala rozvodem, tak jsem si z toho nic nedělal. když jsem začal vyhrožovat já, je jak milius. asi pochopila, kdo má větší šanci to přežít Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna