Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Doporučte televizi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: so 14. únor 2009 10:14
ja jsem zastancem Panasonicu, uz 15 let mame jejich televizi a marne cekame az prestane fungovat at si muzem koupit novou Vieru Mr. Green
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 12:55
Tak znova, podobnej problém, jinačí parametry Laughing
Co doporučíte za TV do 20 tisíc? (To je fakt horní hranice, nad kterou se nepůjde. Třeba 15 by bylo lepší Wink )
Mezi požadavkama bylo taky úhlopříčka minimálně 100 cm, dál už mi naši nic neřekli.

Takže bych ještě přidal, že už by asi bylo dobrý 1080p.
Za sebe bych byl spíš pro plazmu, našim se nezdá, že moc žere, a raději by LED podsvícení, ale v týhle cenový relaci se moc asi vybírat nedá.
Dobrý by asi taky bylo, aby uměla nahrávat do zařízení na USB, stejně tak podpora připojení do sítě je výhodou. Smile
Úplně bezvadný by bylo, kdyby měla i DVB-S tuner, do kterýho jde dát karta od Skylinku (cryptoworks).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 12:59
me napada od samsungu bud starsi rada s lcd, ne bo ta novejsi s LED. Jednu mame doma, jednu si koupil kamos a neshledal sem na ni jedinou chybu, akorat ti teda nepovim, jestli to umi nahravat do USB, USB vstup ma, stejne jak dvojici HDMI a LAN kabl, stejne tak podporuje DLNA. Externi disky, prehravani pres komp, flashku... samozrejmosti, s ostatnima znackama moc zkusenosti nemam, tenhle nazor je za me
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 13:15
Teď jsem koukal na heuréku a žádná z televizí s DVB-S nad 100cm do 20 000 Kč neumí na USB nahrávat (což by asi tak nevadilo). Samsungy aspoň umí z USB a ze sítě přehrávat MKVčka, otázka je, jak je to tam třeba s titulkama. Ale zatím to beru spíš jen pro přehled.
To DVB-S by asi bylo dobrý, protože jinak se koupí nová fullHD TV a připojí se na ní přes scart satelit. Rolling Eyes
// a koukam, že do 20 tisíc je všecko, co tak nějak vyhovuje mým požadavkům, normální LCD se zářivkama.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 14:40
Sice taky máme TV od Samsungu, která má zástrčku pro LAN a USB, ale USB složí jen pro přehrávání a Lan ani nefunguje Magor
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 14:44
zkus prehrat FW, kamosuv tata ju koupil taky tak orezanou, pritom porty tam na vsechno byly, tak prej nejak prehral FW a vse uz slape jak ma
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 15:18
U Série 7 což byla 2 nejvyšší řada před 8- tehdá začali ledky mi připadá hloupý přehrávat fw a už jsem to myslím i zkoušel a nějak se nevedlo Very Happy
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 15:40
fakt bych kecal, takze presne ti to nereknu, ale oni maji tu televizi tak 3-4 roky co vim, oni ji koupili s tim, ze to prave nebude moc umet, byla levnejsi asi o 4 tisice oproti te, co to vsechno umela, no a pak me rikal, ze tam stacilo cosi prehrat, podle me FW, ale jistej si fakt nejsu
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 16:32
No bylo by fajn, kdyby podobným zásahem (patchem Slinták ) šlo udělat to nahrávání TV. Smile Jak jsem zjistil, tak mámě by se to docela líbilo, i když by to byla schopná oželet (stejně se většina věcí dá stáhnout na internetu, případně můžu nahrát já nebo brácha na počítači).
To přehrávání z USB a ze sítě asi nakonec stejně žádná sláva nebude, protože jsem koukal, že MKV, MP4 (a podobný kontejnery s h264) ty Samsungy do 20k neotevřou a titulky asi taky nebudou moc dokonalý, takže to by se v případě potřeby asi řešilo nějakým xTreamerem nebo podobnou chytrou krabičkou.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. květen 2011 22:48
Já jsem rád že podobný chujoviny nemusím řešit... My máme ještě z doby příjmu Cigi TV Mr. Green Satelitní příjímač s Linuxem (Enigma2 Linux) a ten umí přes USB nahrávat na externí harddisk, s VLC playerem přehraje úplně všechno od avi přes mp4 po mkv (jedno co je za kodeky uvnitř...) včetně titulků, a umí všechno hezky česky - žádný rozsypaný čaj místo diakritiky... mimoto si klidně můžu pouštět videa z Youtube, nebo vysílání streamovat přes síť do počítače a tam to zase přes VLC přehrávat.. Smile jo a samozřejmost je čtečka karet zvládající všechno včetně Skylinku.. Smile

Osobně bych už nic bez operačního systému nechtěl, takový zařízení mají samý omezení a v dnešní době je to jen krok zpět...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna