Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dotazník k seminárce: Mlžná komora

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK

Dotazník k seminárce: Mlžná komora

Zasláno: čt 14. říjen 2010 21:56
Zdravím všechny! Jsem ve čtvrtém ročníku gymnázia a to pro mě na naší škole (vzhledem k výběru předmětů, samozřejmě) mimo jiné znamená, že musím vypracovat seminární práci z fyziky. Jako téma jsem si vybral mlžnou komoru, zejména pak její stavbu v domácích podmínkách.

Mimo jiné bych také rád v části práce zmínit, jaké je povědomí o mlžné komoře, zda ji lidi znají, zda se s ní setkávají, chápou její princip apod. Z toho důvodu jsem vytvořil jednoduchý dotazník. Pokud sesbírám dostatek dat, jeho výsledky poté budu ve své práci interpretovat.

Pokud máte chvíli čas, byl bych moc rád, kdybyste mi s prací pomohli vyplněním tohoto dotazníku.

> DOTAZNÍK <

Moc děkuji všem, kteří se zapojí, případně pošlou odkaz někomu dalšímu, kdo se zapojí.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. říjen 2010 22:45
tak jsem ti ten formulář vyplnil... mimochodem momentálně fyziku studuju na vysoké, ale můj obor se jmenuje aplikovaná fyzika, takže jaderná fyzika je trochu mimo mě.. přesto jsem ale mlžnou komoru viděl a pracoval s ní. Smile

Jinak ty se z fyziky chytáš i maturovat? a kampak budeš mířit dál? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: čt 14. říjen 2010 22:57
Díky.

Maturovat určitě, není to nic těžkého, není potřeba se na to nijak zvlášť připravovat.
Dál asi buď fyziku na matfyzu nebo FJFI, ještě nevím.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 15. říjen 2010 19:36
Pod pojmem mlžná komora si představuji tropický skleník se vzdušnou vlhkostí okolo sta procent vhodnou k pěstování nějakých plodin. Mr. Green Takže nevím, jestli v tom dotazníku nebude samé "nevím", ale mrknu na to Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 15. říjen 2010 21:05
musel jsem si googlit pojem Mlžná komora, ale jinak tak nějak pak mi došlo, že o co jde... Takže vyplněno
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna