Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dovrtala vrtačka

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Rukola (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 060,- VK

Dovrtala vrtačka

Zasláno: so 16. listopad 2013 20:58
Zrovna jsem dojel z práce celej natěšenej, že si konečně postavim ozvučnici k reprákům.
Vezmu vrtačku a nic, tak dám baterku na nabíječku. Pak jsem to zkusil a točila 5 minut a je mrtvá. Předpokládám, že už je asi baterie po smrti.
Koukám všude možné po netu a koukám, že to asi bude složitější než jsem si myslel. Návod nemám a tak nevim jakých parametrů je originál. Mám na výběr dvě technologie nějakou NiCd a NiMH, ale co to sakra je? Jediný čemu rozumim je kapacita, to je asi čim víc tím líp a tak jsem si vybral tu víc kapacitnější baterii makita 1222 a je to NiMH. Je to správná technologie? Je to tý vrtačce jedno, když to zaměnim nebo tu baterii musim mít přesnou?
Příspěvek upravil 2× Rukola, naposledy po 16. prosinec 2013 17:59.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. listopad 2013 21:01
Spam? Jinak to je jedno - záleží jen na napětí.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Rukola (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 060,- VK
Zasláno: út 19. listopad 2013 16:37
d'oh! Hmm tak v napětí se vyznám.

jenda a ty víš něco o těch technologiích nebo proč ti mam psát? To napiš sem rovnou jestli mi můžeš pomoct.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 19. listopad 2013 22:44
Koukni se třeba sem: https://www.google.cz/search?q=NiCd+NiMH Very Happy
Vrtačce je to úplně jedno, jestli jsou ty články NiCd nebo NiMH.... Jinak ale obě technologie mají své výhody a nevýhody....
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

Re: Dovrtala vrtačka

Zasláno: so 23. listopad 2013 01:30
Rukola napsal:
Zrovna jsem dojel z práce celej natěšenej, že si konečně postavim ozvučnici k reprákům.
Vezmu vrtačku a nic, tak dám baterku na nabíječku. Pak jsem to zkusil a točila 5 minut a je mrtvá. Předpokládám, že už je asi baterie po smrti.
Koukám všude možné po netu a koukám, že to asi bude složitější než jsem si myslel. Návod nemám a tak nevim jakých parametrů je originál. Mám na výběr dvě technologie nějakou NiCd a NiMH, ale co to sakra je? Jediný čemu rozumim je kapacita, to je asi čim víc tím líp a tak jsem si vybral tu víc kapacitnější baterii makita 1222 a je to NiMH. Je to správná technologie? Je to tý vrtačce jedno, když to zaměnim nebo tu baterii musim mít přesnou?

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; jenda^^


nechci radit, ale kupovat nové origoš aku se určitě nevypaltí. nedávno se mi do rukou dostal leták na repas aku. přesné www ti neřeknu- (skloréza), ale slogan zněl: "vyměňte starou za novou..." Mr. Green a vyjde to na polovic
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 23. listopad 2013 10:10
Nebo taky další možnost je koupit celou novou vrtačku...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

tomam (+1)
Bažant
Bažant


Narozen: 14.3.1989 (35 let)
Příspěvky: 45

12 150,- VK
Zasláno: po 24. srpen 2015 10:17
Nevím, určitě je to dilema, jestli koupit novou nebo nechat zpravit starou. Nedávno jsem nechával opravovat motorovku a oprava mě vyšla asi na 80% ceny nové motorovky.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 25. srpen 2015 12:38
Motorovka je zcela něco jiného než akumulátovka či jen na elektriku. Klasický motor je na tom nejdražžší.
Co se týče firmy co dělá repas akumulátorů do elektrického nářadí je http://www.avacom.cz/ Nechci jim dělat reklamu, ale byl jsem spokojen.
Zasláno: pá 4. září 2015 11:26
Vyskočila na mne tahle reklama. Dobrý slogan. Magor Magor Magor Magor

http://www.shopgsm.cz/repase-baterii/
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

TomTom (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2015 14:08
Koukni se třeba sem:

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; Odkaz změněn; jenda^^

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna