Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

drutek, slezan jak poleno

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 30. říjen 2011 03:36
no tak mě zase napadlo napsat něco i na svůj topajz.
od pondělí mám nové životní motto:
dřevo na stojato a žena na ležato vydrží strašně moc!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 30. říjen 2011 08:44
nějakej příklad by byl? Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 30. říjen 2011 11:51
Podle mě, když si špalík dřeva postavíš, tak ho právě rozštípneš jednodušeji, než když ho necháš ležet. Takže to nedává smysl. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. listopad 2011 04:09
ale dává. vem si kolik toho musí vydržet dževěné stojky jako podpěry... a nebo ženské ležky... Dance Magor Twisted Evil
Zasláno: po 16. duben 2012 16:18
nazdar lidi. tak zase jsem tu po hóóóódně dlouhé době.
co se všechno za tu dobu stalo? nějakej trouba z prahy mě otravoval telefonem (ostatní prý taky Laughing ), pak jsemsi začal hledat novou práci, posledního března mi umřel táta a v současné době mi umírá mobil. už mu nefunguje "0".
co mám v plánu? přišlo mi stavebko, tak budu dělat nový plot kolem baráku, na autě mi hnje jeden zadní lem, tak ho budu muset vyměnit a snad mi to vyjde s novým zaměstnáním, tak nebudu muset dělat 12-tky.
za pár dní mám narozky, tak přání přijímám jen vytištěné státní tiskárnou cenin Magor Magor Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 16. duben 2012 17:21
drutek vyrábí nový auta, ale jezdí felinou..... Si to máš nosit domů a doma skládat Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. duben 2012 17:24
hůůůůůjdaj... Mr. Green co jiného ti mám na to říct Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 16. duben 2012 17:26
Ale teď to má novou výslovnost, ne? Nějak Hjondé, to vás neučili? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. duben 2012 17:28
jsme zatím první stát na světě (krom koreji) kde se ten originál název zavádí
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 16. duben 2012 17:29
Jo a nebudeš, doufám, podnika jako Palůčko (kterej má výdělky v řádu jednotek eura)? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 16 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna