Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Držák palubního počítače

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
walda (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 160,- VK

Držák palubního počítače

Zasláno: pá 18. únor 2011 20:40
Ahoj, stává se vám, že za volantem najednou potřebujete něco v rychlosti udělat, respektive vyťukat na kompu a nemáte po ruce spolujezdce ? Jako příklad: GPS, mapy, práce s přehrávačem muzičky, atd...Mě se to stává celkem často a jak je jistě všem zřejmé, za jízdy není úplně snadné, natož bezpečné manipulovat s laptopem na koleni...Přemýšlel jsem, jak situaci vyřešit...Jako první mě napadla myšlenka, že si pořídím milenku, která by mé potřeby ukojila (rozuměj: počítačové potřeby). Nicméně vzhledem k mému věku a celkové fyzické a psychické kondici jsem tuto myšlenku zavrhl. Má drahá manželka mi bohatě stačí jako zástupkyně něžného pohlaví vyskytující se v mé blízkosti...Rozhodl jsem se, že si prostě na laptop pořídím autodržák. Ale když jsem viděl ceny za tento doplněk interiéru, zhrozil jsem se. Rozhodl jsem se tedy, že si držák vyrobím sám. Přemýšlel jsem a přemýšlel a brouzdal po netu a hledal inspiraci. A narazil jsem na tohle:

http://www.zlatyrucicky.cz/index.php/2011/02/drzak-palubniho-pocitace/#more-100

Návodu jsem se držel a zhotovil věc, po které jsem toužil. Je to chytré, nápadité, neotřelé, vtipné, vzbuzující zvědavost....Potřebujete k tomu pouze novodurové trubky známé z koupelny a toalety (nejlepší jsou nepoužité), lepidlo a kus rovné dřevěné či plastové desky...Držák je otočný...
Touto cestou bych se s vámi chtěl o návod podělit. A těším se na vaše reakce. Co na to říkáte ? A jak byste to řešili vy?

Pěkný den

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 18. únor 2011 20:46
mg, to je web... Mr. Green

tu je anonymní link, aby nebylo poznat, z kama kdo přišel http://anonym.to/?http://zlatyrucicky.cz
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 18. únor 2011 22:00
blbost ! Thumb down!
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 19. únor 2011 00:00
při řízení se máš věnovat tomu, co se děje na cestě a ne na kompu. na to si máš zastavit, ale to už zase nepotřebuješ nějaký držák Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 19. únor 2011 15:27
hehe, to je tak na to, až prudce dupneš na brzdu, aby se ti notebook rozmlátil o přední sklo..

a mimochodem, vypadá to hrozně.. jako na záchodě... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 20. únor 2011 01:12
Hehe, to bych si udělal, můj ThinkPad prej přežije náraz do zdi v 50 km/h Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 20. únor 2011 13:33
ten člověk musí bejt hodně snaživej, už je i na jiných forech Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 20. únor 2011 13:45
Zajebal tady s tím dva topicy, co to takhle přesunout do nějakýho s názvem "zajímavé odkazy" nebo tak něco? Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna