Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Důchodci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 28. duben 2010 19:01
Začínám vozit mnoho důchodců a je to jako všude jinde. Někteří jsou v pohodě jiní ne. Ale aby mne buzerovala pipina mladší než moje dcera a fracokové schválně stáli na přechodech dokud mají zelenou tak to důchodci nedělají. Ti jsou rádi že tu vozovku vůbec přejdou nebo že čekám než vystoupí z busu a věřte že některým to opravdu trvá dlouho. Jezdím okolo polikliniky. Když pak naložíte invalidu, tak to jsou nejlepší cestující. Měli pochopení když jsem se učil jezdit, jako jediní v buse.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 16:36
začínají mě štvát.. dneska jsem konečně jednomu řekl "to je strašná doba, takoví důchodci dřív nebyli" Mr. Green Magor
dneska jsem jel vlakem a jeden důchodce mě seřval, že jsem mu neotevřel dveře, když on to neuměl... (já seděl uvnitř a on se tam dobýval zvenku... Rolling Eyes ) tak měl na mě nějaký kecy, jestli si myslím, že ten vlak patří jenom mě, nebo co.. Rolling Eyes
nedávno předtím se mi stalo něco podobnýho.. ale to jsem jel pantografem a důchodkyně mě seřvala, že jí nepomůžu otevřít dveře, který jí otevřít nešly.. jenomže nějak nepochopila, že u pantografu jde otevřít, až vlak stojí...

nejhorší jsou nejen ve vlaku, ale i v MHD... u tramvají taky dodnes nepochopili systém otvírání dveří tlačítkem... v tramvaji je pouštím sednout, aby nemrmlali, ale už se mi stalo, že mi i nadali, že je pouštím...

ještě že nechodím nakupovat do Kauflandu, nebo do Lidlu, protože to musí být na prášky hádat se tam s něma... Not Talking
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 16:40
pipa: takhle:
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=4555

Teď záleží už jen na Tobě, jak to pochopíš. Jestli tak, že když mají tolik energie, tak přežijou. A nebo jestli Tě zbouchaj taky... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 17:34
Mě to hádaní z důchodcema docela baví Mr. Green jsem na ně hned drzý a oni to jen tak nepoberou potvory Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 22:34
Vlak srazil na přejezdu důchodce. Tomu se skoro nic nestalo.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/czechrepublic/10780649/Pensioner-hit-by-train-at-level-crossing-but-only-loses-shoe.html
d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 25. duben 2014 10:10
Kretén debilní! Důchodci mají dycky nejvíc naspěch... podle měřítek návratudoreality měl ale zařvat, každej kdo ztratí boty to má spočítané Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 9 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna