Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Důchodci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 19. leden 2007 09:11
krrttek napsal:
jednou takoví taky budem Mr. Green


to pochybuji. pro ně to byla v devětaosmdesátém obrovská změna životního stylu. my mladí jsme se přizpůsobili a za těch x let (já 30) co půjdeme do důchodu, budeme na tento životní styl zvyklí.

můj názor na důchodce:
1. za návštěvu doktora by se mělo platit cca 20 - 25,- kč. pro nás vydělečné to je zanedcbatelná částka a důchodci by si hned rozmysleli, kde budou trávit svůj volný čas. z vlastní zkušenosti vím, že nejméně jedna třetina se chodí místo do klubu důchodců vykecávat k doktorům a ti opravdu nemocní tam pak zbytečně čekají, až přijdou na řadu.
2. zákaz zaměstnávání důchoců. víte kolik mladých čeká, až se uvolní jejich místo? v republice jsou jich desetitisíce. mladý člověk, který bere sociální dávky klidně mohl chodit do práce. a důchodce bere důchod ze státní kasy, ať už pracuje nebo ne.
3. to jejich cestování autobusy stojí opravdu za to. celý den jsou doma, ale do autobusů se schválně cpou ve špičce, kdy se lidi vracejí ze škol a zaměstnání. a jejich arogantní chování v těchto spojích je více než zarážející.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 19. leden 2007 10:02
Již se taky považuji za důchodce. Opravdu. Vám třeba vadí že děda který neví jakou má baterku v hodinách, ale já třeba nevím o čem je řeč v některých tématech o počítačích apod! Některé věci nakupuji tak, že si vezmu vzor aby prodavač věděl co chci. Existuje takovýho podobnýho zboží! Až budete staří, tak i vám dá mládež "na prdel" ve znalostech, rychlosti a zdraví. KAŽDÝ BUDEME JEDNOU TAKOVÝ Prostě to tak příroda zařídila. Někteří si udržíme déle lepší kondici, ale starý můžeme být i ve 40ceti! To že jezdí věčně tramvají je taky tím, že doma nikoho nemají. Jsou sami a samota je strašná. Berme takový jací jsou. Vyrůstali v jiné době. Když mi bylo okolo 20cei, tak jsem to taky nechápal, ale již chápu. Časem pochopíte i vy!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 19. leden 2007 12:05
o pár řádků výše jsem o tom psal. existují kluby důchodců.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 19. leden 2007 20:12
souhlasím s Beatem, sice takovéto příznaky nepocituji, ale důchodce celkem chápu (ale občas mi lezou na nervy) proč jsou takoví? protože to tak prostě je, i mi takoví jednou budem Confused Kdyby jsme nebyli, tak to by byl zázrak Pray ale trocha inteligence dnešním důchodclm by neuškodila... Whistle

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 21. leden 2007 13:39
rozhodně by se neměli plést do věcí, po kterých jim nic není a kterým nerozumí

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 22. leden 2007 21:18
to jo , jenomže oni si myslí, že když jsou o om*desát let starší, tak rozumí všemu. kdo by to byl čekal od dospělého rozumně uvažujícího člověka!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: po 22. leden 2007 23:15
Není možno házet všechny důchodce do jednoho pytle.
Samozřejmě jsou ti, co jdou roztahnutí po chodníku téměř nulovou rychlostí a sami mají řečí, jací jsme hulváti, že chodíme, jak sloni, nadáváme jak dlaždiči a tak.

Teď sem měl nedávno takovou zkušenost, šel sem do papíráku a za mnou nějaká babka. Moc jsem si jí nevšímal, otevřel dveře a vkročil do obchodu. Přibližně po třech nebo čtyřech minutách tam vlezla a všem prodavačkám začala vykládat, jak sem jí zavřel dveře před nosem a ona nemohla vejít... Brick Wall Brick Wall

Jenomže jsou i ti, kteří mládeži rozumí a berou nás s nadhledem a optimismem.

Věřte nebo ne, i takoví důchodci jsou schopni jít s dobou. Např. moje babka má tři mobilní telefony (jeden i s barevným displayem a foťákem), počítač (hlavně na MS word) a barevnou tiskárnu. Ale to už je kapku OT...
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 23. leden 2007 12:20
jo, můj děda má taky počítač a brácha ho učí pracovat ve Wordu, teď mu zařizujeme barevnou tiskárnu a na to, že už je dost starý, tak ho to baví a stráví u počítače víc času než s babkou Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. leden 2007 12:47
Můj otec taky až v důchodu si koupil počítač. Pravda, museli jsme mu ukrýt důležité soubory, protože si "hrál" a mazal co považoval za zbytečné. No a pak se divil, že mu to nefunguje! Shocked Embarassed Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 24. leden 2007 17:22
to jsou prví vlaštovky pokrokových důchodců. my bychom takoví už měli být všichni. přece v tom vyrůstáme
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna