Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dům nebo byt?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Pořídili byste si radši dům (novostavbu) nebo byt?

Hlasování není časově omezeno.
Dům:
87% 87% [ 7 ]
Byt:
12% 12% [ 1 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK

Dům nebo byt?

Zasláno: út 22. červenec 2008 15:58
S přítelkyní pomalu plánujeme vlastní bydlení, a v poslední době jsme začali přemýšlet o domu na klíč místo bytu.. a zajímalo by mě, jak jste na tom vy? Chtěli byste radši dům, nebo byt? Co vidíte jako výhody a nevýhody? Smile
Obrázek

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 16:02
Domek:
- ticho a klid
- daleko od centra, případně daleko od města
- zahrada
- větší výdaje za provoz

Byt:
- většinou to nemáš nikde tak daleko
- menší než dům
- nižší výdaje

atd atd Smile já bych radši bral byt někde v centru města

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 16:07
ty vydaje o tolik vyssi asi nebudou, dokonce by mohli byt i nizsi Smile chtel bych bud nizkoenergetickej nebo pasivni domek, u pasivniho nemas na topeni prakticky zadny vydaje, protoze vlastne zadny topeni nemas:D S tim bytem v centru.. ja i kdybych kupoval byt tak bych ho shanel spis na kraji mesta, centrum neni nic pro me Mr. Green A chomutov je takova vesnice, tady je vsechno blizko Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 16:54
Jednoznačně dům.... U nás v Benátkách (vesnice přímo sousedící s Litomyšlí) rostou ty nízkoenergetické domy jako houby po dešti. Do Litu to není daleko, ceny přijatelné, dům postavený za týden.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 17:22
já tomu tolik nerozumim, ale žiju v řadovce a vyhovuje mi to - zahrada, klid, akorát hudbu si nemůžu poušět moc nahlas Sad

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 17:36
v bytu bych asi zešílel.. určitě dům, někde na vesnici, v klidu a pohodě.. Smile

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 17:36
Ja ziju v rodinnym domku kousek za Ceskyma Budejcema cca 6km. Pred tim jsem bydlel primo v centru mesta, na namesti jsem to mel asi 10 minut chuze pesky.

V bytu jsme meli vsechno blizko, protoze jsme bydleli skoro v centru tak byl strasnej provoz na silnici, i v noci jezdila spousta aut, takze jako zadny klidek, navic okolo jsou sousedi a jestli si pustis muziku nahlas, tak je to slyset po celym baraku.

Ted v baraku je to klidek, muzu si tu doma delat co chci a zadnej soused na mne nema co rvat, teda aspon pres den, mame zahradu, takze vecer si klidne sednu ven na terasu a koukam se na hvezdy, ktery ve meste taky nejsou moc dobre videt.

Nevyhody v rodinnym baraku jsou ty, ze vetsinou kdyz neco potrebuju tak musim dojet vzdycky do mesta, od nas je to asi 10 minut autem, nebo mestkou. Ale porad nekam muset necim jet. Takhle ve meste jsem vysel a uz jsem se pohodlne pesky dostal kam jsem chtel.

Jo a urcite v rodinnym domku mas vetsi vydaje nez v bytu. V bytu platis vetsinou jenom najem, vodu, elektriku a plyn treba. V baraku se ti k tomu jeste pocita starost o zahradu, kazdej rok davame na jare tak do zahrady okolo 5000kc a pak se samozrejme o to musis starat, kdyz chces, aby ten baracek nejak zvenku vypadal Smile

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 17:55
Já jsem pro byt - domeček je sice hezká věc, ale já jsem líná jako vandrák a nestačím udržovat ani byt, natož celý dům. A taky, když je nějaká havárka, tak v tom nejsme sami, ale o starosti se dělí i sousedi.
Prostě ze mne mluví rozmazlené, pražské dítko vyrostlé na sídlišti.
I když momentálně bydlím v obecním domě, který má jen tři byty a na okraji Prahy a do lesa to mám jen přes silnici.
Teď mám prostě něco mezi - ani byt ani dům, ani venkov ani město. Je to hezké, ale bohužel psané na manžela.
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 18:08
2moucha: zahrada není podmínka u rodinného domu, a pro někoho z města může být třeba sen mít krásnou velkou zahradu.. Wink Smile

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 18:26
Ja jsem taky z mesta, 3 roky bydleni v Praze v Michli, asi 8 let primo ve stredu mesta CB, a ted asi uz patym rokem bydleni na vesnici, ono je to spis mensi mestecko pobliz Budejc. O zahrade se mi taky nejak nesnilo. A mne to tak nejak sumak naka zahrada, protoze ja se o ni nestaram, jen je to pekna vec, treba na delani grilu, ruznych akci, treba se da telka ven, prijdou kamaradi a fakt je to doma docela super Smile.

A videl si nekde rodinny domek bez zahrady? Shocked Mr. Green . snad i ty domky co jsou ve mestech, maji vlastni zahradku.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna