Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

DVB-T: jak být digitální?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 18:35
Ve článku jsou nákresy. Na to není třeba 2 stb ale stačí jeden s dvouma tunerama... Když bude jeden s jednim tunerem, tak bude muset koukat na to, co nahrává...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 18:53
na toto řešení jsem zapoměl. dík za doplnění
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. prosinec 2008 17:02
Je to dobrý, před dvouma dnama se z Krašova začaly vysílat další 3 programy, takže celkově už jich v ZČ je 12... (ČT1, 2, 24, 4, Nova, Nova Cinema, Prima, Óčko, Public TV, Z1 a pak "testovací" Prima 2 a Barrandov)
Zároveň začal vysílat i Jáchymov, kterej tady máme prakticky za humny, ale jak tak koukám, tak signál z něj má daleko horší kvalitu (cca 50%) než ten z Krašova (cca 85%). A to Jáchymov vysílá na stejným kanále, jako Cheb, což by snad mělo příjem naopak zlepšit (ale je pravda, že anténou jsem nezkoušel hejbat a je směrovaná tak, aby co nejlíp chytala z Plzně).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 18:20
to se máte. my tu na severní moravě všechno odse*em a zavádí se tu cokoliv poslední. než bych se dočkal dvbt, tak budu muset jít do satelitu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. prosinec 2008 19:07
Teďka jsem to zkoušel nechat vyhledat programy a našlo mi jich to 24, z toho 12 v němčině Smile
Abych řek pravdu, tak některý z těch německých mají lepší příjem, než český. Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 18. únor 2009 19:42
Stále ještě nemohu nahrávat z televize do DVD Brick Wall Brick Wall Brick Wall Ať zapojuji jak zapojuji, tak nenahrávám. Sakra já jsem plezmero. Brick Wall Brick Wall Brick Wall Na DVD jsou dva Scarty a nějaké vstupy na cinče. Mám všechny možný kabely, ale nic nepomohlo a za chvilku mi ti analog odpojí zcela na vše. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 18. únor 2009 19:43
Na tom DVD musí bejt jeden scart něco jako decoder nebo input, VCR nebo tak něco a tam se připojí scart ze settopboxu, kterej se zapojuje třeba do TV...
Kdybych to měl před sebou, tak poradim, ale takhle se vážně těžko nějak pomáhá.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 18. únor 2009 19:55
Které zapojení je platné. Ještě jedna technická. Mám ještě starší VHS a potřebuji nahrávat z něho na DVD (to má HD) Mám kabel s cinčema Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 18. únor 2009 19:58
Jenom na to digitální nahrávání bych asi použil zapojení C a pak na tom HD rekordéru vybral AV2, jestli to tam je...
Na to VHS s cinchema... nevím jestli má ten rekordér vstupní cinche, ale jestli ne, tak je potřeba koupit nějakou redukci SCART->Cinch a pak to prohazovat s tim DVB-T Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 18. únor 2009 20:06
Obrázek

Pro ostatní. Mám odbornou pomoc přes ICQ aby jsme to tu nezahltily a jen dodáván dokumentaci. Děkuji za pochopení.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna