Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

DVB-T: jak být digitální?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

DVB-T: jak být digitální?

Zasláno: so 8. listopad 2008 22:01
DVB-T je zkratka pro Digital Video Broadcasting – Terrestrial (česky „pozemní vysílání digitálního videa“) a slouží k přenosu nejen signálu televizí, ale i rádií a různých dalších doplňujících služeb (jako například programový průvodce – EPG). Tento článek se vám pokusí pomoci, pokud chcete nebo musíte „digitalizovat“.

Autor: jenda^^

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/dvb-t_jak_byt_digitalni_/clanek-c331/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 10. listopad 2008 01:32.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:16
k dalsim moznostem patri treba taky dvb-c (karneval, ted upc). Osobne bych rekl ze je to v oblasti digitv taky nejlepsi volba, ma mnohem vic programu nez terestrialni verze, a oproti satelitu bych rekl i vyhody velmi rychleho inet pripojeni Smile na druhou stranu je zase velka nevyhoda dostupnost, nebo spis nedostupnost sluzby Laughing ve smyslu poskytovani

citace:
Lepší je hlavně v kvalitě příjmu. I s relativně slabým signálem máte pořád stejně dobrý obraz tam, kde by analogová TV šuměla.


tady k tomu bych mel vyhradu. tohle je spis nevyhoda, jak pises v dalsich vetach.. je to digitalni, takze vetsinou plati "vsechno nebo nic".. pokud mas slabsi signal, tak se ti to prave rozsype, nebo proste zmizi Smile kdezto na analogu si nizsi kvality nemusis ani vsimnout Smile digi je na tu kvalitu signalu mnohem vic hakliva

jinak fajn shrnuti Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:25
No já se to snažil napsat tak, aby to o tý kvalitě takhle vypovídalo... ale měl jsi to někdy možnost porovnat? Pokud si pamatuju, tak ČT2 z Krašova u nás byla nekoukatelná, uplně zašuměná a digitál z Krašova mi teď jede hezky, jen jednou za několik minut na chvilku vypadává zvuk (ale těžko říct, jestli to není přijímačem).

A k tomu dvb-c... To je kabelovka do panelasu, že? Já jsem měl na mysli něco, co může mít skoro každej... (O2TV má myslim dobrý pokrytí a satelit je všude)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:32
Kdo má káblík od UPC, nebo podobný, tak asi neřeší přechod na digitální vysílání.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:33
Jak být digitální
Obrázek Mr. Green
 
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 08:47
Díky moc za tento článek! Applause Applause Applause Applause Pray Pray Pray Pray Mnohé jsem pochopil, ale stejně se mi nedaří zapojit video abych mohl nahrávat. Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 12:28
Já pochopila jen LivArtův nákres Laughing Takže aspoň něco. Jsem dobrá. Cool
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 15:30
Ad Beat: Takže zapoj scart z set-top boxu do scaru videa... Pak na videu přepni na scart a zmáčkni to červený tlačítko REC. Televizi a video propoj normálně koaxem.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 16:07
Záleží na videu. Na tom, co jsme měli my, byly dva scarty. Jeden výstup a druhej se navolil v nastavení. Myslim, že tam bylo VCR, jako výstup a nebo Decoder, jako vstup...
Ale mělo by to být jak píše LivArt. Když připojíš settopbox do videa, mělo by se na videu zvolit AV. Když tam uvidíš obraz ze settopboxu, je to ok a můžeš nahrávat. Když neuvidíš, někde je chyba.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 18:11
pokud to zapojí podle livarta, tak bude moci na telce sledovat jen to, co bude právě nahrávat. aby se dalo sledovat a nahrávat, musel by mít dva stb nebo jedno stb + tv s dvb-t
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna