Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

DVB-T: jak být digitální?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 6. srpen 2009 15:09
My kanály v HD nemáme...museli bysme koupil další set-topbox, za kdo ví kolik, když tenhle stál 2k a platit dalších 250kč měsíčně navíc Evil or Very Mad
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 6. srpen 2009 15:14
Já mám myslim akorát Novu HD přes O2 TV, ale to je HD jak stehno, když to běží defacto přes net, takže bitrate nějakých 400-500kB/s a ještě přes scart, protože moje TV v pokojíku nemá HDMI Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 20. květen 2010 07:42
O čem to vůbec je? Jenom jiný kodeky, nebo to má i jiný frekvenční rozsahy atd?

http://technet.idnes.cz/chysta-se-prechod-na-moderni-televizni-vysilani-dvb-t2-v-cesku-bude-hd-i-3d-1os-/tec_video.asp?c=A100519_210544_tec_video_nyv

Přijde mi to trošku dementní, teď, když už konečně po dlouhý době tak nějak zavedli digitál, to zase měnit... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 20. květen 2010 10:56
aby sis mohl koupit zase nový settopboxy... Magor

jinak asi jsem se nepochlubil, ale u nás už digitální vysílání chytnout jde.. sice olomoucký kraj má přecházet na digitální vysílání někdy v roce 2012 (a to bude stejně konec světa Mr. Green ) ale z Brna, z Kojálu se to dá chytnout i tu... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 20. květen 2010 11:12
já koukal na net na tu mapku a kojál mám chytat i v KM a vono prdlajs Mr. Green Mr. Green ASpon ze se mzu koukat tady v Brně (konečně se můžu smát těm kecům u Fear Factoru) Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 1. říjen 2010 21:21
Sakra, dneska mělo začít vysílání multiplexu 2 a 3 z Kojálu a nějak mi to nefunguje... ČT1,2,4,24 chytám klidně jak z Kojálu tak z ode dneška i z Pradědu ale Multiplexy 2 a 3 nic... Rolling Eyes trochu to nechápu, když MUX2 a MUX3 na Kojálu mají stejnej výkon jako MUX1, kterej jsem vpohodě chytal už před rokem... Rolling Eyes možná že mi to ruší analogová markýza z Žiliny, nebo odkud, která je na stejným kanále, nebo možná má tahle frekvence jiné vlnové vlastnosti a jinak se láme a ohýbá.... ale tady mi asi nikdo nepomůže, co? Rolling Eyes

Ještě že máme satelit (Skylink), protože jinak by mě strašně s*alo, že nemůžu sledovat hlavně Primu Cool... Brick Wall
Takhle je to vždycky Pražáci na nás kašlou, my si můžem klidně čtyři roky počkat, i když platíme stejně vysoké koncesionářské poplatky... Rolling Eyes Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. říjen 2010 21:35
My na vás nekašleme. My ani nevíme, že žijete Whistle Nás jsou kolem Prahy 2 miliony a vás kolem Olomouce, jestli hodně, tak kolem 250 tisíc...

To, že se ty frekvence jinak lámou je dost pravděpodobné. Taky mi to dělá. A pokud tě to tak zlomí, tak ani příjem muxu ČT nebude nijak extra kvalitní a digitální záznam nebude použitelný (budou kousky chybět).
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 1. říjen 2010 21:52
ale to je váš boj, že žijete v králíkárnách, kde je deset lidí na metr čtverečnej Mr. Green Magor

ale prostě mě to štve už z principu, že přestože mám LCD televizi s digitálním tunerem, tak si musím platit satelit, abych mohl mít programy, co mají jinde zadarmo...

jinak z Kojálu se mi MUX1 neseká, ale síla signálu je přecejen nižší - nějakých 35%, takže tipuju, že třeba při dešti, nebo sněžení se to sekat bude... Z Pradědu je to už vpohodě, ale tam se bude MUX2 a 3 spouštět až v roce 2012... Rolling Eyes (a to bude stejně konec světa... Mr. Green )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 1. říjen 2010 22:39
i kdyby se vysílal analag a digitál na stejném kanále z jednoho vysílače, tak se tušit nebudou. takže problém s překrytím s markízou to nebude
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. říjen 2010 15:48
1) Pokud nemáš nějakej balíček jako Multi (HBO, discovery...), tak se u skylinku neplatí
2) mux 2/3 jsou komerční... A zrovna nedávno jsem četl něco o tom, že nova posunula ten termín nebo co...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna