Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dyz vam daji holky kosem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 9. září 2005 13:16
hanni napsal:
Netreba si z toho robit tazku hlavu,stavaju sa horsie veci.Treba si najst inu a na hentu si uz ani nespomenies. Wink
Ale je problem ked ta odfajci verejne pred sto ludmi (ja by som s tym nemal problem Mr. Green).

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 9. září 2005 13:35
Hehe, nic proti ale beztak Tě odpálila protože je zahleděná do někoho na kdo na ni zvysoka kašle a jen si s ní hraje a ona si chuděra myslí že ho má skoro ulovenýho. Nic si z toho nedělej, někdy mě tak příjde že neví co chcou. nebo se bijí.
BTW ženská v reálu a na ICQ(nebo přes mobil) se chová absoulutně jinak než v reálu, příjde mě že je víc odvazová, než ve skutečnosti, to se tváří jako ta usedlá.
Whistle
on les aura!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 9. září 2005 16:37
Jj,to je život.
Ja som sa o jednu pokúšal pred rokom a dopadlo to rovnako Brick Wall
Ale nie vlastnou vinou,ale vdaka niekoho pričineniu,ale to je iný príbeh

Proste to nesmieš brať vážne Shame on You
Na svete sú ešte 3 mld žien a tak to nesmieš vzdať Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Guest15 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 47
Bydliště: Kousek od Osravy
10 000,- VK
Zasláno: pá 9. září 2005 20:21
Okej lidi diks za rady uz to je vpoho, klido ji to reknu, no jasne ale vite jak byli par baraku od babi a parkrat sem ji uz tam aji videl a jen nahoda dala tomu ze sem ji potkal na chatu a ze chodi na stejnou stredni jak ja Smile takze sem to tak bral ale ja to uz konecne chapu, baby se nedaj ulovit res net, musi to byt pri prvnim setkani Wink no a to ze se holka choda jinak na ICQ a sms nez v ralu muzu potvrdit bo sem dneska se za ni stavoval Smile taxme kecali a tak a vzdy dyz sem ji videl ve skole a kecal s ni vzdy to bylo jinci, lepsi ale sere me lidi jedna pravda....ze nemuzeme mit baby vo kterejch snime.... Crying or Very sad Crying or Very sad ale jinak je to fajne a nejlepsi tohle forum... Applause
Zasláno: pá 9. září 2005 20:22
A jeste, nema nikoho a do nikoho zakoukana neni to mi rekla pri prvni schuzce Smile takze to tim nebude urco Smile ale jinak dik za rady cenne rady Wink

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 9. září 2005 21:05
Guest15 napsal:
ale sere me lidi jedna pravda....ze nemuzeme mit baby vo kterejch snime.... Crying or Very sad Crying or Very sad ale jinak je to fajne a nejlepsi tohle forum... Applause


Tak to mas pradu, protoze kdybychom je meli, tak o nich nesnime Laughing

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 10. září 2005 08:10
A casto sa potom moze stat,ze nakoniec najdete taku,o ktorej ste si mysleli,ze je taka,o ktorej ste snivali,ale po case sa ukaze,ze tak vobec nie je....takze nerobte si o zenach velke iluzie.Ako hovori moj kolega:
"Vsetky zeny su svine,len niektore vacsie a druhe mensie."

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 10. září 2005 08:14
Guest15 napsal:
A jeste, nema nikoho a do nikoho zakoukana neni to mi rekla pri prvni schuzce Smile takze to tim nebude urco Smile ale jinak dik za rady cenne rady Wink


Ehm, kdyby si byl zakoukanej do nějaký holky, přiznal bys to jiný slečně na schůzce? Smile

Guest15 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 47
Bydliště: Kousek od Osravy
10 000,- VK
Zasláno: so 10. září 2005 10:30
Hej priznal i nepriznal.... Mr. Green vis jak....ale vona mi to proste rekla ze nikoho nema a ze nekoho mela ale to je davno Smile

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 10. září 2005 10:38
Guest15 napsal:
Hej priznal i nepriznal.... Mr. Green vis jak....ale vona mi to proste rekla ze nikoho nema a ze nekoho mela ale to je davno Smile

Jsi nějak moc důvěřivej co se týče ženskejch Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna