Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Džíny - ale pro koho?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK

Džíny - ale pro koho?

Zasláno: po 29. říjen 2007 18:23
Čest pracovním stanicím.
Nechtěl jsem rozviřovat vody VSN novým topicem mdlého obsahu, ale nemůžu si pomoct.
V pátek jsem byl na jednom z posledních velkých nákupů oblečení s rodiči, kde - mimo to, že jsem si koupil pár solidních hadrů - jsem si koupil tohle.
Kdo nějakou nesrovnalost odhalí už při pohledu na tuto "čelní" fotku, tak si zaslouží metál.

Pro celkový obrázek doplním fotku koupil zezadu.
Teď jak k tomu došlo - mám zkrátka ve zvyku zkoušet si věci ne zrovna pečlivým způsobem, kdy se obejdu bez zrcadla a sázím na to, jak to vypadá z mého pohledu a jak je to pohodlné. Džíny si někdy prohlédnu i zepředu.
Navíc v onen osudný den tohoto nákupu jsem byl již nevýslovně unaven sháněním džínů dle mého vkusu, kdy jsem prolezl asi 5 džínoshopů a v tom posledním (Timeout, mimochodem) nebyl zrovna valný výběr. Takže toto všechno se podepsalo na mojí volbě.

Nedal jsem ani na slova drahé matičky, která jen řekla: "fakt se ti líbí?" a ani náznakem nedala najevo, že by v tom mohl být nějaký hrubší problém.
Zdálo se mi, že naráží na ty zvláštní červenobílá véčka na zadní straně, která taky upoutalal mojí pozornost. Žel, odkojen topicy z VSN o tom, že leckdy se dá nosit i růžová barva, jsem to bez mrknutí oka přešel. Bohužel kvůli tomuto prvku jsem si nepovšimnul prvku jiného, jsoucího hned vedle. Až dneska ráno.
Kdy naposledy jsem viděl takové prapodivné kapsičky s výrazným knoflíkem uprostřed... a kde...
Teprve tři dny od nákupu jsem džíny poprvé rozložil a vystavil je tak v celé kráse mému zraku.

Teprve teď jsem si všiml, že nohavice jsou v horní půlce tvarované trochu dokulata a jemně rozšířené. Nekecám, fakt jsem si až dosud myslel, že některé džíny jsou všechny stejné a že tahle decentní odchylka v tvaru, kterou 96% lidí na VSN (Maka je 4%; to skoro vychází, ne? ;o) )tak rádo pozoruje, na nich vznikne pouze tím, co pěkného se do oněch džínů nasouká.
Nevznikne.

Takže můžete psát vaše postřehy, úplné OT, flame a rasistické urážky, jen mi proboha nepište, jestli se mám ten 4procentní kauf pokusit vrátit (a to navíc na jiné Timeout prodejně...), jestli si ho mám nechat v záloze na 1.4., nebo jestli tím mám podarovat někoho z VSN (je to normální 32ka, 64bitový džíny bych nerozchodil).
JOZXYQK!!!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 18:55
já sem dneska s tý školy tak vygumovanej že jsem z toho nepochopil co s těma džínama je Embarassed

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 19:11
Ja nie som ani vygumovany zo skoly a tiez som to akosi nepochopil.Na obrazku vyzeraju uplne normalne Rolling Eyes Think d'oh!
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 19:13
ja jsem vygumovany ze vseho a nelibi se mi tam ty cervene cary a kapsy vzadu.. Mr. Green

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 19:54
Twisted Evil
OK, takže verze s LEGENDOU:


Obrázek


Snažím se přijít na to, proč mi ty džíny zezadu připadají jako dámské, či přinejlepším ne-pánské.
Kupoval jsem je totiž dost na letmo, jak už jsem psal vejš.

Tak na SK je to asi v normě... (no, já jsem poloviční Slovák a vidím to jinak). Ostatním se to zdá OK? Neutral
JOZXYQK!!!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 20:11
Zkus to navliknout na sebe a nejak sam sebe vyfotit. Treba na tele to vypada jinak. Ale takhle to vypada spis jako damske

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 20:55
Moucha: úchyle Mr. Green
vondra: tak tim „obdaruj“ nějakou hezkou holčinu Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 21:14
A že prečo je dobre nosiť baggy jeanz Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 21:58
mám pro tebe jednoduché řešení - sežeň dívku, kterou by jsi chtěl obdarovat, postupně si oba dva džíny vyzkoušejte a komu víc seknou tak ať ten si je nechá Smile

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2007 22:05
krrttek skoro napsal:
..... sežeň děvku, kterou by jsi chtěl obdarovat, postupně si oba dva.....vyzkoušejte....


Slinták Slinták Slinták Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna