Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Elekrické ruční nářadí...

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství

Podle čeho kupujete el. nářadí?

Hlasování není časově omezeno.
podle ceny:
7% 7% [ 1 ]
podle znacky:
28% 28% [ 4 ]
hledám kompromis:
64% 64% [ 9 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Elekrické ruční nářadí...

Zasláno: čt 4. srpen 2005 14:02
Pojdte si vymenovat nazory,ale spis zkusenosti s vercajkem-jaky se Vam zda lepsi,kde poridit atd.Jestli radsi drazsi znackovy,nebo "no name"..
Osobne zastavam nazor,ze treba specielne vrtacku je lepsi znackovou-preci jen je to kus,ktery dela pomerne dost a plastove prevody,mizerny loziska a caste vymeny uhliku nejsou prilis zadane.Ale zas jde o to jako zvolit znacku-z meho pohledu je ideal klasickej Narex,ale uprimne-levny tedy rozhodne neni,takze sam jsem koupil Skil-relativne neznama znacka,ale pozor-je to divize firmy Bosh a uprimne muzu rict,ze jsem naprosto spokojen-pomer vzkon/cena povazuji za optimalni Whistle
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 14:31
Tak Jarouši u nářadí než si ho koupíš bys měl vědět že ( a to určitě víš) se dělí na hoby poloprofi a profi . Všechno je to o tom jak často ho budeš používat a jak dlouho ti má vydržet. Jestli se ke kutilství dostanu jednou za měsíc nebudu si kvůli tomu kupovat profi akumulátorovku za cca7000,-Kč ale budu se rozmýšlet mezi levnou kategorií hoby a dražší poloprofesionální. Pak je to ještě o tom jak moc ji potřebuju a jak moc sem bohatý abych si mohl kupovat laciné věci.
Je pravda že třeba co se týče akumulátor. vrtačky byl sem nucen koupit si takovýho šmejda za 550,- v Tesku ale na víc mi nezbylo. Jinak pokud chcete znát moje toužebné přání co se týče aku vrtaček. Chtěl bych poloprofi značky PROTOOL dvoje mechanicky přepímatelné otáčky plus regulace ve spoušti a zámek hlavičky pokut je spoušť uvolněná. nechanicky přepínatelné otáčky zvyšují kroutící moment vrtačky. Do mého vrtačkového snu pak patří ještě sestřička ale od Narexu a s příklepem dělal sem sní do tvrdého betonu a byl sem příjemně překvapen. Navíc stěmadle dvěma vrtačkama uděláš cokoliv bez přehazování nástavců což někdy strašně zdržuje Už se těšim až se mi to jednou splní V Narexce vidiák a PROOTOLkou šroubovat.
Značku Skill znám a nejsem sám kdo o ní mezi kutili mluví mohu tedy jedině doporučit.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 14:49
Já se dvakrát ošklivě spálil se značkou Black&Decker (příklepovka 650W a okružní pila). Oba kousky si nezasloužily označení ani hobby. Nebýt to nebezpečné věci, mohly by se hodit možná jako hračky.
Na vrtačce mi dvakrát měnili motor - poprvé shořel při vrtání jedné jediné díry R6 do lešenářské trubky a podruhé dokonce při míchání lepidla na obkladačky.
Na pile se mi vysypalo ložisko při řezání lamina na kuchyň.
Vrtačku (dál se hrozně rychle přehřívala) jsem už nahradil Narexkou a jsem spokojenej. Pilu se snažím šetřit a zatím s ní další problémy nejsou.
Jinak zase musím pochválit servis zmíněné značky, že všechny závady bez řečí na záruku odstranili, bez slůvka podezření, že bych to třeba odvařil na stavbě mrakodrapu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 15:24
Ja osobne som problémy s vŕtačkou Black&Decker nemal.Mám ju už 5 rokov a stále bezproblémovo funguje ako pri vŕtaní do panelov tak aj pri brúsení nožov alebo miešaní lepidla.Máš holt smolu na túto značku Smile

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 17:21
otesánek napsal:
Tak Jarouši u nářadí než si ho koupíš bys měl vědět že ( a to určitě víš) se dělí na hoby poloprofi a profi .


to smozrejme vim,ale vzhledem k topicu-Hoby vychazim z onoho hobby-tedy pomyslne koncim v poloprofi-ostatne je to samozrejme zavisle na tom jak moc se to bude pouzivat a na naradi,ktere potrebuji k praci nesetrim-to mi vydelava penize Very Happy

To Romul-s Black&Decker si mel asi fakt peska-taky si na ni nemuzu stezovat.
ale ted Vam povim zajimavou vec,ktera me vlastne privedla k tomu tento topic zalozit Arrow

pre 3 lety jsem dostal stolni brusku"alpha tools"-znate to-jeden kotoc,jeden brusny pas.Byla na ni 3 rocky zaruka a kupovali ji v Bauhausu-po roce odesel sitovy vypinac-nelenil jsem a odnesl ji na reklamaci s ocekavanim co bude dal-naprosto bez reci(dokonce i bez pohledu do krabice Very Happy )mi dali NOVOU a ouha-po roce opet chyba-tentokrat zacaly kokrhat loziska-opet bez reci okamzite novy kus...a pred mesicem na nem opet odesel vypinac-rikal jsem si,ze mam kliku,protoze to bylo pred koncem zaruky-odnesl jem ji,dostal novou a ted POZOR-dostal jsem opet kompletni zaruku,ale ne na 3 rocky,ale ted uz na 5 LET Shocked ani nechci vedet jak se jim to vyplati,ale ja na tom rozhodne neprodelal-vzdy jsem ji vracel s puvodnimi ojetymi kotouci a pasy a vzdy jsem dostal nove Dance Dance
to neni spatny,ale POZOR-z mych zkusenosti je to taky o tom KDE to clovek kupuje,protoze kamos koupil v B..maxu pokosovou pilu z podobne kategorie-zdechla nam jeste vecer a druhy den pri reklamaci uz ji poslali do opravy...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 09:41
No s tou vrtačkou jsem neměl smůlu na špatný kus, ale ve vývojovém oddělení B&D asi při jejím vývoji něco slavili a nepovedla se jim. Včera jsem o tom schválně mluvil s tchánem, který má stejnou a prý ji po cca 5 minutách přerušovaného vrtání do dřeva neudrží v rukách jak je horká. Je nějak špatně odvětraná, nebo má nevhodně zvolenou sílu drátu ve vinutí asi.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 11:05
soudruzi z NDR asi udelali nekde chybu Laughing
To me mrzi,protoze jsi fakt zatim prvni o kom vim,ze se mu Black takhle se... kazi Mr. Green asi opravdu nevydeny typ...ostatne to se obcas stane i v lepsi rodine...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 13:35
Black and Decker Vadný Question To mě překvapuje až takhle Shocked Shocked Shocked
Další dobrý výrobce el.nářadí je podle mne HILTI dohonce pokud sem měl možnost porovnat velká bourací kladiva BOSCH a HILTI. BOSCH byl za hoďku intenzivní práce vařicí a z upínače nástroje začlo vytékat mazivo. Kdežto HILTI kladivo si jen tak vrnělo a bylo teplejší. Dál zdá se mi že HILTI mají oproti nářadí BOSCH účinnější příklep. To Hylti kladivo jelo do betonu jak do másla.
Jo jarouši kde že se to kupuje to nářadí z doživotní zárukou Applause Mr. Green Já že bych si koupil něco levnějšího a jednou ročně si to šel vyměnit za nové. Wink
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 18:33
otesánek napsal:

Jo jarouši kde že se to kupuje to nářadí z doživotní zárukou Applause Mr. Green Já že bych si koupil něco levnějšího a jednou ročně si to šel vyměnit za nové. Wink


Bauhaus Shhh

jak je to a Hiltou?Domnival jsem se,ze delaji pouze cenovou tridu profi...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 21:55
Já nedám dopustit na Makitu. B&D je dobrej možná tak na kutilství domácí. Vrtat s tím do panelu bych si nejspíš netrufl. Bosh a Narex jsou osvědčené volby.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna