Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Elekrické ruční nářadí...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství

Podle čeho kupujete el. nářadí?

Hlasování není časově omezeno.
podle ceny:
7% 7% [ 1 ]
podle znacky:
28% 28% [ 4 ]
hledám kompromis:
64% 64% [ 9 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: ne 7. srpen 2005 13:31
Jak je to s kategoriema nářadí u HILTI to vůbec netuším. Já se timhle nářadím potkal v práci a bohužel píšu jen to co jsem viděl.
S tim B&D mne neustále překvapujete asi si o téhle značce změním brzo názor.
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:36
Pánové jaká je vaše zkušenost s titanovýmy vrtáky co stim de dělat furt po nich pošilhávám a nevím jestli se to vyplatí a nebo je to jenom lákadlo.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 20:42
Chlapi jakej máte názor na vrtačky od makity?
on les aura!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 20:46
Jak už jsem psal, nedám na ně dopustit. Profíci si nekupují nic jinýho (brát s nadhledem).
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 22:48
Tak neska sem měl pučenou Black and Decker vrtačku na typ se nestačil juknout dělal sem s ní tři díry do překližky. Letecký subjektivní dojem: chybí zarážka ve spoušti pro regulaci, Překvapivě lehká, při práci vydává podezřelý zvuk vnitřní převody zřejmě metal plast a tomu ja moc nevěřim.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

JOYSTICK (0)
Anonymní




0,- VK

přizpůsobil jsem se době po temnu a před armagedonem

Zasláno: so 17. září 2005 10:58
teda já to řeším tak,že sem se přizpůsobil době po temnu - rozuměj po komunismu - a před armagedonem - rozuměj před tím co je ještě horší - a řeším to takhle.Nakupuju zásadně to nejlevnější v BAUHAUSU se zárukou 5 let a pokud se to do 5ti let nepokazí,je to dobrý.Doba si žádá výměnu kus za kus ihned na místě a bez problémů a tam to takto funguje k mé plné spokojenosti.Ze zákulisí:sám bauhaus pracuje na bezproblémovosti prodávaného zboží,proto pokud je to moc poruchové,už to neprodává a nahradí to jiným výrobcem/typem.
ale je to jenom můj názor,nekamenujte mě za něj.....
ještě doplním že sem hobby matlal a udělám 2 křivý díry za rok...
ENJOY

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2005 12:59
mina napsal:
Chlapi jakej máte názor na vrtačky od makity?


Podle mne se mi vyplatí si půjčit jednou za půl roku Makitu a zaplatit cca 300,- (zkušenost mám jak s pneu příklepem, tak i s bouracím kladivem)než si dřít tělo s Black and Decker (ty mám doma dvě - příklepy 500 a 600 W, ale není to ono).

mirek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2005 18:02
jo, ja mam starej dobrej Narex a su v pohode :) ale kdyz se s tim vrta do panelaku, tak to je marny :)
Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2005 20:43
otesánek napsal:
Pánové jaká je vaše zkušenost s titanovýmy vrtáky co stim de dělat furt po nich pošilhávám a nevím jestli se to vyplatí a nebo je to jenom lákadlo.


Jako, rozhodně se vyplatěj, jestli chceš jít na něco dlouhodobýho a "tvrdýho"...ale hlavně si nekupuj vrtáky odněkud z tv products či tak podobně Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Profi_amatér (0)
Anonymní




0,- VK

Značky

Zasláno: čt 23. únor 2006 11:25
Ahoj vespolek. Jelikož disponuji poměrně rozsáhlým počtem nářadí, tak se mi jeví i z dlouhodobého hlediska NAREX jako opravdu robustní a kvalitní nářadí. Např. EVP 13 E-2H3 v podstatě druhá geneŕace EV 513D se mi jeví jako velmi silná a kvalitní-především 2 st. mech. převodovka,příklep. Kotoučová pila NAREX taky super. Bohužel na adresu BOSCH, ačkoliv mám hoblík, listopilku, vrtačku, musím poznamenat, že především ložiska i elektronika u vrtačky(prošpikované elektronikou) nic moc. Uvažoval jsem, že koupím akku šroubovák, porovnával jsem všechny aspekty od všemožných výrobců, byl jsem i u BOSCH. Ať to byla modrá,zelená řada všechny měly obrovský vakl v ložisku.Koupil jsem od BOSCH TIN šr. nástavce a i ten mag. unašeč snad neviděl soustruh. Po tomto zážitku jsem koupil MAKITu akku šroubovák. Vyšel nakonec levněji než BOSCH a dodávají k tomu i radiolampu, která vydrží svítit 4 h. SKIL(úhlová bruska) není špatný(za málo peněz hodně muziky) . Black&Decker úhlová bruska lepší než SKIL. ALPHA TOOLS 230 úhlová bruska teď taky dobrá a levná, alespoň ta poslední řada(předchozí byly špatné). Řetězové pily el. BOSCH stojí úplně za ho*, Gude vydrželo 3h a pak rozpadla na střepy(křehký plast), zato el. STIHL jsou opravdu HIGH TECH.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna