Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Elektrárny

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 24. červen 2010 14:35
Já bych se na nějakou takovou přečerpávací elektrárnu rád mrknul. Jenže Dlouhý Stráně jsou daleko. Kousek odsud je jedna v Německu, ale nevím, jak to tam je s přístupem.

Jinak o tom včera mluvil nějakej chlap v hydeparku, že lidi by chtěli rychle jezdit z místa na místo, ale nechtějí za domem dálnici, chtěli by elektriku, ale za domem nechtějí elektrárnu... tak pak to je těžký...

A třeba s těma větrnýma nevím, jestli fakt dělají tak šílenej infrazvuk, jak jsem od někoho slyšel, ale když jsem byl přímo u nich, tak to dělá fakt šílenej randál (a co teprv ta, která měla "ušislyšně" blbý ložiska Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 24. červen 2010 15:10
tak já stál u jedné v Německu a nebyla slyšet. ale je pravda, že nebyl skoro žádný vítr... Mr. Green
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 24. červen 2010 15:27
stál jsem vevnitř v spuštěné větrné elektrárně, tam rachot byl, člověk se domluvil jen hodně nahlas, venku hluk nic moc..

jenda: ale dlouhé stráně za to stojí Smile vezmi kchár, stav se a zajdeme tam Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. červenec 2010 18:24
Můj názor je ten že budoucnost mají jaderné elektrárny. Někde vodní, kde je přirozený velký spád vody, ale klasické vodní, tepelné jsou již minulostí. Kdejakej aktivista aktivuje kdejakou blbost a zabere to moc velký území. Větrné, a jiné jsou takový doplněk, ale kdejaký aktivista si na tom léčí mindráky. zvláštní že proti solárním neprotestovali byť zaberou hafo půdy a k ničemu. Je nutno hledat jiné metody, ale zatím asi na jiné nemáme, takže se holt nedá nic dělat. buď se vrátíme k loučím nebo bude nutno něco obětovat
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 31. květen 2011 18:34
A to už jste slyšeli o tom zákazu jaderných elektráren, co vymyslely německý dutý zelený hlavy?

K tomu jsem na Twitteru zajímavý srovnání:
  2 mrtví kvůli zemětřesení a následný cunami v Japonsku Arrow němci odstaví 23 atomek
  13 mrtvých kvůli otráveným okurkám ze Španělska Arrow dotace farmářům jakože furt jo
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 31. květen 2011 18:53
hlavně by mě zajímalo, kde teda chtějí němci tu energii brát, když ne z atomovek d'oh!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 31. květen 2011 19:08
Chci vidět to Tsunami, co by ohrozilo Německo...

Odkud ji chce brát? No už teď velkou část elektřiny kupují od nás nebo od Francouzů...

Merkelová je kráva, jde jí jen o udržení se u koryta a kvůli tomu je schopná všeho - V brzké době nás čeká zdražení elektřiny o 15% kvůli jejímu nedostatku v evropě...Takže kupujte akcie čezu, ať na její debilitě a na debilitě jejích soukmenovců, co mají místo mozku z trávy kostku si aspoň trochu vyděláme...

Kdyby ale tahle demence byla jen tam, a ne i u nás... V okolí Olomouce, na úrodné Hané nám tu rostou na polích hnusný černý skla a smradlavá řepka, která se přidává do nafty a ucpává motory... Brick Wall Ale co, my žrát nepotřebujeme, a v rozvojovích zemích ať pochcípají hlady...

Všem těm ekoteroristům bych odpojil elektřinu a ať si ji vyrábí z "obnovitelných zdrojů" jen když svítí slunce nebo jen když fouká vítr...
i když oni vlastně elektřinu nepotřebují... na televizi se klidně podívají i při svíčkách jak řekla jedna vylízaná palice ze Slovenska... Mr. Green Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 31. květen 2011 20:29
Hezky řečeno. To je jako když jsem na dálnici vyrazil z auta blba co chtěl bojkotovat výstavbu silnic, ale sám se po ní vozí a spěchal. Ať jede na koni.
Atomová elektika prostě bude a ještě nějakou dobu bude muset být, dokud ji nebudou moci získávat z kosmu
Jak vypadají plány na zpracování sluneční energie přímo v kosmu
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 10. leden 2012 20:21
No jo, česká republika funguje jako takový buffer...
když v Dojčlandu nesvítí slunce, ani nefouká vítr, tak jim elektřinu prodáváme, když ale zasvítí nebo zafouká moc, tak nám to sem všechno pošlou...

Chápu, že ČEZ jako každá firma chce co nejvíc vydělat, tak když je poptávka, tak prodává, ale já bych jim nic neprodal a nechal energetické sítě oddělené... Jako firma většinově vlastněná státem by se měla především starat o náš stát a kašlat na nějaký skopčáky, kteří si ze strachu ze zemětřesení a tsunami povypínali jaderné elektrárny...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna