Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Elektrotechnická škola

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Elektrotechnická škola

Zasláno: čt 1. září 2005 12:22
Idem do deviateho ročníka a mám priemer známok z vysvedceni koncorocnych 6,7,8 cca 2,5 (ak sa pocitaju vysvedcenia od 6 Pray ).Potreboval by som vediet ci opravdu sa oplati zabrat na tie dvojky aby som sa na tu skolu dostal alebo to za to nestoji.Este sa chcem opytat aka je to skola?Najviac by mi pomohli slovaci ale kludne aj cesi.A pokial take ake su odbory na elektro a na akom ste vy ake je prostredie ake su vyhody oproti Zakladnej skole a ake nevyhody.Prsote by som potrebocval ziskat co najviac informacii.Diki

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 12:24
ja sem dneska šel na elekro školu a řek kdybys to dal na ty dvojky tak to budeš mít dobry.

NEvihod a vyhod je nekolik
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 12:29
OK tak piste psite dalsi Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 18:01
No já na Elektroprůmce úspěště odmaturoval v roce mmnt podívám se na triko, co mám na sobě... jo 2002 Mr. Green
Dostal jsem se tam z naší školy jako jediný (ten rok) a musím říct, že to je oprávněně považováno za těžkou a prestižní školu... Byla to Elektroprůmka Havířov a obor Automatizační technika. Ale jinak v pohodě, až na to, že nás opustilo fakt hodně spolužáků, že to nedávali...
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 11:28
No já šel taky na elektro. nejdřív odpadli ti kterým to vybrali rodiče a vůbec je to nebavilo. Pravda měl jsem na začátku trochu problémy, ale mám dojem že to strašení co říkají o středních školách na ZŠ je tak trochu nafouknutá bublina, pravda prvního půl až třičtvrtě roku je to tvrdej chleba(viz. propaganda učitelů že se snikým nebudou mazlit). ale s trochou snahy to jde. A navíc pak jsem zažil nejlepší léta svýho života Cool
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna