Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Emil měl amok - to byl fičák

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK

Emil měl amok - to byl fičák

Zasláno: ne 16. říjen 2005 17:33
Sledujete reality šou VyVolení?Určitě ještě nevíte že měl Emil včera před půlnocí amok,demoloval zařízení vily.Byl to takovej fičák že musel dostat kazajku a sedativa!!!Chcete to vidět dřív než to bude na Primě ve 20:00???Koukněte se na článek EMIL SE ZBLÁZNIL a stahněte si o tom i video který je sice z webový kamery ale je tam hezky vidět jak vyšiloval Laughing

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 17:48
Videa si sice stahovat nebudu, ale tohle jenom podporuje muj názor na ty lidi, co tam sou... Confused Naštěstí to nesleduju Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 18:21
Ja to taky nesleduju, ale kvuli tomuto se mozna dneska podivam Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 18:42
No neváhej a koukej,je to hustý Wink ale na primě to bude možná cenzurovaný.Na jptuning je to bez cenzury tak jak to bylo v noci Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 03:26
Hm, hodit sem odkaz, na něco, kam se musim zaregistrovat, je velice roztomilé Wink (... a nenápadné? - Hodně trapný, kdyby to chtěl někdo zvěřejnit,, tak né za účelem registrace)

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 08:26
Já tam regnutej sem, takže no problema Mr. Green Ale udivuje mě, že ten samej topic je i na SM. Jamaico, ještě ti chybí JM -> www.javamania.cz
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: Emil měl amok - to byl fičák

Zasláno: po 17. říjen 2005 11:02
jamaica napsal:
Sledujete reality šou VyVolení?Určitě ještě nevíte že měl Emil včera před půlnocí amok,demoloval zařízení vily.Byl to takovej fičák že musel dostat kazajku a sedativa!!!Chcete to vidět dřív než to bude na Primě ve 20:00???Koukněte se na článek EMIL SE ZBLÁZNIL a stahněte si o tom i video který je sice z webový kamery ale je tam hezky vidět jak vyšiloval Laughing


A napadlo tu někoho, že to mohlo být hrané? Nebo třeba úkol? Think Taky to nesleduju... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 14:36
tedy nevim-v Tv to nesleduju,ale tohle jsem si stahnul(registrovanej tam jsem uz dyl)cekal jsem,ze se bude dit neco EXTRA-tedy muze mi nekdo vysvetlit co to znamena"fičák" Question Vzdyt jen chodi a nadava(a do cehosi kopnul)-jestli je tohle projev blaznovstvi,tak tu kazajku potrebuje minimalne 1 do rocka KAZDY z nas...nebo ne?
Zase akorat tahaj lidi za fusekli d'oh!

2 Jamajka-proc se k tomu propujcujes??? Confused
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 17:05
Mark Pawl napsal:
Hm, hodit sem odkaz, na něco, kam se musim zaregistrovat, je velice roztomilé Wink (... a nenápadné? - Hodně trapný, kdyby to chtěl někdo zvěřejnit,, tak né za účelem registrace)


Nemusíš se tam registrovat. Shame on You A jinak na jinejch stránkách máš taky soubory který najdeš i jinde a když je chceš tak se tam taky musíš registrovat.(třeba FW na SM)A chráněný je to kvuli těm tuningum co aou na JPtuning,a ne kvuli tomu videu Twisted Evil Tady jde o to že sem to video sehnal,a chtěl sem ho dát ven.No a myslíš si že ho mužu upnout sem??Asi ne když nemam přístup na ftp VSN. Brick Wall
A navíc když sem ho měl jako druhá stránka v republice tak proč bych si to nechránil??Máš možnost výběru,mužeš ale nemusíš,nikdo Tě nenutí!!! Whistle

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna