Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ena

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK

Ena

Zasláno: út 29. srpen 2006 08:41
kód:
Původně jsem měl být pes. Přesně buldog. Ale při zápisu to nějak přeházeli a tak jsem Bugdol. Křestním Jan. Narodil jsem se 17.08.1976 v 14.25 SEČ v Jeseníku (porodnice). RČ:760817/****  :wink: Základní školu jsem začal v roce 1982 v Bukovicích, v první třídě s prospěchem 1 :mrgreen: .Ve třetí tř. jsem přešel na sportovní školu v Jeseníku-Bukovicích. ZŠ pro mne skončila osmou třídou. 1990 nástup na SOU Stavební, obor Malíř-natěrač (kur*a a vyděrač). Ukončeno 1993. Měsíc v první práci, tři měsíce ve druhé práci a nástup do třetí. U té jsem vydržel cca pět let. Od této jsem odcházel ve funkci mistra na skušenou jako montér ocelových hal. Po třech letech jsem nastoupil za bar v jedné herně v Jeseníku. Tam jsem opět vydržel tři roky a vrátil se k dosavadní práci a to opět montér ocelových konstrukcí, ale za mnohem přiznivějších podmínek. A na které stavbě jsem se podepsal? Vyberu jen ty z větších: Hypernova Beroun, OBI Pardubice, distribučné centrum Tesco Beckov (Slovensko), distribuční centrum Tesco Kralupy nad Vltavou (naše haly nepadají). PS: svobodný, ale dvě děti-PC a NTB.
Zde pár foto:

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek
PS: na té pracovní ČB fotce ten kdo pracuje je hlavní stavbyvedoucí Mr. Green . Na té soukromé ČB tam taky nejsem Slinták
Já volodroid, zde hobby: Beerlogie, občas drnknu na kytaru (v jednu dobu jsem jich měl 6), VSN (jak jinak), pilotování aut, NHL (hra), vaření (perníku nee), všeobecně muzika a seriály typu Esmeralda ( Brick Wall ) Simpsonovi, Red Dwarf etc. sportovní sázení
kód:
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...
Příspěvek upravil 3× Ena, naposledy čt 11. říjen 2007 10:57.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 11:00
To jsi to vzal pěkně hopem. Mr. Green A že sem nedáš svoji vlastní fotku místo té bratránkovy. Not Talking
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 16:55
Ale když jsem to fotil já, tak je to moje foto! Dobrá. Tady je foto mé osoby Slinták Obrázek
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...
Příspěvek upravil 1× Ena, naposledy út 29. srpen 2006 21:56.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 21:00
Krasavec inteligentni Wink Mr. Green nedalo mi to nerict,ale nemaslim to nijak spatne
By mne zajimalo jak je to s tim Eňou...zkracene Jéňa??
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 21:15
Bin Ladina osobně neznám Whistle . Ena je v podstatě Ěňa ("e" z háčkem se čte jako "je"), takže češi to čtou Jeňa. PS: I když je to poslední mé foto, tak už to neodpovídá skutečnosti. Ale byl to mazec mít takovou bradku, rostlo to 5 měsíců Razz . Taky to vypadá, že mám minimálně 100Kg, další omyl, skutečnost je 77Kg. A ještě jedna maličkost, kterou bych doporučil všem: od 13.01.2005 jsem se stal nekuřákem (tabáku) a tím pádem se nepřímo podílím na růstu cen benzinu, nafty a alkoholu. Takže řidiči a konzumenti alkoholu, promiňte Hand
Zasláno: pá 15. září 2006 09:28
Jak nám roste "kravín v Polsku":

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek

A za tuto hromádku chodíme kakat (dočasně d'oh! )

Obrázek
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 15. září 2006 11:46
Koukám, že je to takový nízký Tesco se sedlovou střechou. Wink Jinak jak se daří u našich Polských bratranců? Co suby?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 15. září 2006 12:04
Počkej až vyfotím Polský dzwig (jeřáb) to se nasměješ d'oh!
Zasláno: ne 29. říjen 2006 10:53
Tak takto vypadá český jeřáb



Obrázek


A takhle polský dzwig (problém je to, že se otáčí jeřábník a ne kabina Mr. Green )

Obrázek
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: ne 29. říjen 2006 11:52
v Poľsku to majú geniálne vymyslené Mr. Green Laughing d'oh!
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna