Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Erbovni slavnosti

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Erbovni slavnosti

Zasláno: pá 9. září 2005 21:58
Tak co brnaci, jdete nekdo zitra na erbovky?
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 10. září 2005 10:50
Tak kdybych byl v Brně, tak to bych už radši šel na CIAF Wink
Veselé Vánoce!

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 23:23
byl jsem na CIAFu na prahu dráhy přišlo mi to vcelku nic moc, nejlepší to bylo když to tdy bylo poprvé, ti taloší(frache trikolori, byli fakt drsní), co se týče erbovek tak ta moje říkal že byl moc pěknej ohnostroj, ja vlasně ani nevím že nějakej byl! Cool
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 23:44
mina napsal:
byl jsem na CIAFu na prahu dráhy přišlo mi to vcelku nic moc, nejlepší to bylo když to tdy bylo poprvé, ti taloší(frache trikolori, byli fakt drsní), co se týče erbovek tak ta moje říkal že byl moc pěknej ohnostroj, ja vlasně ani nevím že nějakej byl! Cool

Já byl na CIAFu minulý dva roky, letos tam nebylo nci jinýho, kvůli čemu by tam mělo cenu jezdit... nejsem sám, kdo si všímá, že to upadá Rolling Eyes A když k tomu přidáme debilní polohu letiště (proti slunku) tak... Not Talking
Ale prý se dá v pohodě dostat na druhou stranu, odkud de krásně vidět na startující letadla a kde se ve vzduchu otáčí...a je to po slunku Cool
Veselé Vánoce!

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 10:08
jo tak přesně tam chodím Very Happy a navíc nemusím platit 250kč vstupný Cool
ale jěště když jsem chodil za vstupný, tak mi ani nepřišlo, že je to proti slunku, teda někdy bylo dost protivný, ale jinak pohodka, ani mi ta poloha tak špatná nepříjde
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 10:25
Pánové do Brna se těžko dostanu ale zas abyste veděli že my v Plzni na tom s akcema nejsme taky zas tak špatně a většinou je pořádá město tak sou bez vstupnýho. Na přicházející víkend v Plzni Rytířský turnaj o kopí sv.Jiří Plzeň - Doubravka a v pivovaru začíná Pilsner fest. Posledně na Pilsner festu řemesla, domácí uzeniny a všechna možný kapely na třech scénách zároveň. Akorát sprosťácí prodávali pivko za 20,- to sem jim měl za zlí když to měli bez dopravy. Jinak pilsner fest má vlastní web.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 13:46
nejlepší bylo kdy byl CIAF v Hradci to tam bylo pokaždý dost lidí. Rolling Eyes
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 14:32
otesánek napsal:
v pivovaru začíná Pilsner fest. Posledně na Pilsner festu řemesla, domácí uzeniny a všechna možný kapely na třech scénách zároveň. Akorát sprosťácí prodávali pivko za 20,- to sem jim měl za zlí když to měli bez dopravy. Jinak pilsner fest má vlastní web.


Tak to bych si nechal libit. Twisted Evil Pilsner fest zni dobre. U nas byvaji pivni slavnosti a musim rict, ze je to vzdy tak masova akce, ze uz tam asi nepujdu. Clovek stoji frontu do arealu a potom jeste na pivo. Asi bude nejlepsi tam prijit uz naladen.... Angel

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna