Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

EURO 2008

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 07:01
to by nebyla až taková katastrofa.. Whistle Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 07:11
cynická obludo! Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 07:17
já teda konec neviděla, výsledek už znám, JJ zase někde nastalaq chyba - ale kde????jo a do školy jsem raději šla Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 07:54
Jak to někdo dneska komentoval :"oni se snad báli postoupit dál" Brick Wall Brick Wall Viděl jsem první gól, ale v noci se mi zdálo že prohráli a ejhel, byla to pravda. Smutný nejsem. Nějak mne to nebralo nikdy, takže smuten nejsem. Prosím nemlátit. Wink Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 08:19
Jestli jste neměli na české fotbalisty vsazený, tak proč řešíte, že prohráli? Je vaše práce (škola) taky nezajímá... Think

Jinak řeči o smůle nejsou na místě. Tohle byl regulérní klepec. Turci prostě dokázali neuvěřitelně zamakat a ukázat našim, jak se hraje fotbal. Bohužel...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 08:24
Já neřeším, že prohráli, jen jsem to konstatovala. Štve mě spíš to, že berou dost dobrý prachy, které by si zasloužil někdo jiný a když se jim nedaří, hledají různé viníky a výmluvy proč...Jinak mi jsou.....lhostejní Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 08:25
Klepec Shocked Shocked Brick Wall Brick Wall Brick Wall OSTUDA JAKO , JAKO... to nelze vyjádřit. Dobře že jedou domů.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 09:43
Presne tak, jsem taky rad ze jsme nepostoupili, tenhle rok jsem jim to nepral. Doufam ze za dva roky na MS uz budem daleko lepsi.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 16. červen 2008 19:47
romulus mi poslední dobou připomíná nějakého starého protivného důchodce s negativním názorem na všechno, když nemáte stejný názor jako on, tak jste pi*a.. Mr. Green

na tom, jakým způsobem jsme projeli tenhle zápas ( a vlastně EURO ) má velký podíl také náš oslavovaný trenér Brűckner, jeho styl hry, kdy se tým dostane do vedení a najednou začnou všichni bránit nám na euru byl k ničemu, když už bránit tak kvalitně a ne pustit během chvilky 3 góly.. také hra na jednoho útočníka se mi v žádném ze tří zápasů vubec nezamlouvala, ještě navíc proti největšímu soupeři Portugalsku na komedianta Baroše ( i když nehrál špatně, tak sám v útoku nic nenadělal ), ono v útoku to celkově vázlo, nevím proč se ke slovu v dalších 2 zápasech nedostal Svěrkoš, který nádherně rozhodl zápas proti švýcarům ( vlastně náš jediný "zdroj" bodů ).. také nesmyslné střídání Plašila, který hrál výborně, za nepříliš připravené hráče.. pan trenér byl pro mě například na EURU04 výborným stratégem a perfektním koučem, ale to co předvedl tady, to mi hlava nebere...

toť muj nazor na pro nás ukončené EURO, určitě jsem nenapsal vše co jsem chtěl, ale mám radost, že jsem si vylil srdčíko.. Crying or Very sad

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 20. červen 2008 14:11
Ty toho naděláš... ňákej debilní fotbal... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 5 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna