Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Externí USB HDD

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 14:44
To sis špatně přečetl. Nedoporučoval jsem koupit hdd s externím rámečkem, ale klasický externí hdd. Jen pro jednoduchost jsem ten obal pojmenoval rámečkem. Tuhle variantu bych nedoporučil ani já a to z více důvodů.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 16:21
Tak jsem obejdnal ten Western Digital..

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: čt 8. únor 2007 02:29
2PecanZ: jojo, napajeni jen z usb. Jsem s nim jako vitr, podnikam rychle vypady do sveho okoli, prijdu, zapojim, vykazu, odpojim... je skvele, ze se vejde do kapsy u kosile.

Ten WD ale vypada luxusne take. A ta kapacita potesi.
Can´t you ask a little more sexfully?

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 20:26
Hmm tak v zivote uz nic nebudu objednávat u http://pocitacdodomu.cz/ .. meli mi zboží dodat hned na druhý den, to byl jediný důvod proč jsem si vybral zrovna tento obchod. Ale jejich " Garance dodání do 24 hodin " mě teda docela zklamala, cekam na zbozi dva tydny a stale nic, na mail mi odpoveděli až po pěti dnech, tak jsem ihned objednávku zrušil. Objednal jsem to teda u http://www.levnejitonejde.cz/ i když ten název a webové stránky se mi moc nelíbí tak to vypadá, že HDD budu mít zítra doma, protože mi předchvilkou poslali mail, ve kterém bylo, že objednávka byla expedována a zásilka mi bude doručena zítra mezi 8:00 - 18:00 tak jsem zvědavý a doufám, že jsem zase nevybral špatný E-Shop. Zde to meli i o 100Kč levnější..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 20:36
Ja bych rekl ze ti to dorazi az ve ctvrtek, ale uvidime

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 23:08
Když nakupuju součástky (periferie) do PC, tak většinou na www.obchudecek.cz a nebo na www.czechcomputers.cz. Jsou to léty ověřené obchody a vpodstatě jsem s nimi zatím neměl problém. Kdysi jsem nakupoval taky u TNTrade.cz, ale ti jsou docela drazí. Kde jiné obchody mají cenu včetně DPH, tam mají oni bez daně. d'oh!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 07:28
Ano taky jsem ho chtěl objednat z nějakého shopu, se kterým má skušenosti a vím, že vše proběhne bez problémů. Jenže všude ho mají o 200 - 400 dražší a to je pro mě docela rozdíl.. Wink
Zasláno: st 21. únor 2007 18:28
Tak jsem docela prekvapeny a musim doporučit http://www.levnejitonejde.cz/ . Nejenže mají fakt hezké ceny ale hlavně nelžou. Včera asi v 16:55 sem ten WD objednal a jiz ho mam na stole. Ještě předtím než mi ho pán dovezl mi volal " jestli jsem doma a mám nachystané prašule " Mr. Green Nevěřil jsem, hlavně kvůli jména toho obchodu že vše proběhne bez komplikací ale vše je v pořádku.. Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 19:47
Někdy holt hezké jméno neznamená kvalitu! Mr. Green Mr. Green Hlavně aby fungoval jak jsi chtěl!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 23:26
Taky si myslim, davej si bacha, aby ti za 3 mesice neodesly plotny... Very Happy Nebo byl treba rozebranej, tak je v nem prach a to ti vsechny data znici...Very Happy Nejlepsi je nakupovat u zarucenych firem, ale nekdy muze mit clovek stesti, no... Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna