Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Externí USB HDD

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 07:33
To si nemyslim.. všecko bylo normálně solidně zabaleno, káždá část byla ve spešl pytlíku, který byl kvalitně zalepený.. Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. březen 2007 13:47
Že není e-obchod známej ještě neznamená, že je špatnej, nebo že je to podvod. Tohle smýšlení poškozuje nás všechny a je s podivem, že se na šíření pomluv a poplašných zpráv o rizikových e-nákupech podílejí masmédia takovou měrou. Přes net nakupuju řadu let a ještě jsem neměl problémy. Je jen dobře, že se najde někdo, kdo otestuje neznámou firmu a pak se podělí se svými dobrými (i se špatnými) zkušenostmi. Jak se říká: Nejlepší reklama je spokojený zákazník. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 22. září 2007 21:33
Tak nastal cas abych si taky vybral naky externi hadr, jenze absolutne vubec nevim jakej. Mel bych ho na intr a byl by na vsechny jiny data. Spis mi de o to, ze vlastne jenom zapojim a budu tam mit vsechno co potrebuju a kdykoliv to muzu vzit k nekomu jinymu apod. Osobne bych bral neco pres 200GB, chci ho bez nejaky napajeci snury a velikost ani tak nezalezi ale ne zas nejakou velkou kravu
Mam tu par kanditatu:
1. WESTERN DIGITAL My Book Premium ES 500GB - tenhle je celkem pekny, ale zda se mi vetsi a musi byt napajen z nejakyho zdroje
2. WESTERN DIGITAL 2,5" Passport II 160GB - mensi velikost i docela mensi kapacita, nepotrebuju zadny dalsi snury, tenhle mi celkem vyhovuje, jen jestli mi bude stacit

Nechystam se ho koupit ted, to spis nekdy za mesic nebo nemam moc financi, takze pro mne je spis realni koupit variantu cislo dve.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 14:41
Sem taky koukal na nějakej externí disk, páč by se mi to hodně hodilo na MP3 a filmy (aby nezabíraly místo v PC a mohl jsem si to přenášet i do auta), ale nevim vůbec, co by bylo dobrý... Byl bych rád, aby to šlo v PC i v autě, cena byla tak do 2000,- a kapacita co největší... Kvůli tomu autu asi bez externího napájení.
Nevíte někdo o něčem dobrým?

Western Digital My Book Essential - 320GB - tenhle mě docela zaujal, ale má externí napájení no...

No ještě k tomu autu:
Vydrží to vůbec nějaký otřesy? Asi záleží na rádiu jakej vezme souborovej systém, ale s NTFS se asi můžu začít loučit, že?

Chtěl bych to jen tak orientačně... Tak nějak pochybuju, že se najde něco, co by mi vyhovovalo...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:10
Ja mam tenhle, je to tam samy typ, akorat ze 500GB, koukam ze sel pekne s cenou dolu, o Vanocich jsem ho kupoval jeste za 3200kc.

Myslim ze to vydrzi celkem hodne, spadlo mi to ze stolu a akorat se to trochu odrelo a funguje stale jak ma. A hodne casto jsem ho prenasel, kdyz jsem jezdil z intru domu ve velky tasce jeste s plno dalsima vecma. Jinak tenhle je lesknej, kdyz ho vybalis vypada fakt nadherne ale za chvili se strasne osaha a jsou na nem videt prsty.

S tim napajenim nevim jak by si to vyresil, mozna nakou redukci na zapalovac do auta Think , na trafu je napsano, ze to bezi to na 12V.

Ale rekl bych ze ty 2,5" jsou vic staveny na prenaseni, tusim ze k tomu davaji i kozeny kryty aby se ti moc neposkrabalo. Z tech 2,5"" se mi zda dobrej tenhle, ma dobrej pomer cena/vykon . A kvalita podle vyrobce bude taky dobra.

Jestli ho chces i do auta, tak bude lepsi ten 2,5", jen fakt netusim jestli ti ho radio veme.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:22
Já právě koukal, že rádia asi budou chtít FAT32, jenže já bych ten disk občas chtěl i k tomu, abych kámošovi přenesl nějaký větší soubory a to bych na FAT32 nedostal bez nějakých složitých rozdělování... Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:30
slozity rozdelovani? ve Winraru se to da jednoduse rozdelit a das to bez komprese a mas to behem tri minut rozdeleny. Ale i ja bych byl linej furt tohle delat, navic je to fakt otravny kdyz to tam nemuzete nakopirovat najednou a cely v kuse.

Jo a kdyztak ten disk byl puvodne formatovanej ve FAT32, tak jsem ho musel preformatovat na NTFS

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:37
Mno jo, navíc mi přijde, že XP daleko rychlejš dělá s NTFS než s FAT32 Smile
Jinak když řikáš 2,5", tak jsem koukal na tenhle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=53897
Sice je trošku dražší, ale vypadá celkem pěkně...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:41
ja mam taky my booky, 1x500 GB a 2x750GB a nemuzu si je vynachvalit Smile Ale do toho auta by byl lepsi 2,5 no, hlavne to napajeni.. jen je to drazsi, to bych se ja setrilek asi pokusil sestrojit nakej vytvor abych to obesel Laughing
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 15:43
Jo na ten jsem koukal, jestli si ochotnej tri kila priplatit tak bych byl bral vic ten WD, podle mne jsou kvalitnejsi. Parametry maji stejny, takze bych bral spis ten, kterej je mensi.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna