Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Facebook

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 121, 122, 123  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 28. září 2010 10:22
Ale kolena má pěkný! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 28. září 2010 10:28
aby tam nebyly schované koule-na Angel to by vysvětlovalo, proč jí nikdo nechce Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 28. září 2010 11:47
Kouleman Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 16. říjen 2010 09:29
Mám problém. Mám na FB jednoho známého, co má ve zvyku psát úplně všechno. To jest, že hlásí cca po 5ti minutách komplet stav své duše i těla. Tak už mě to přestalo bavit a nějak jsem si ho přes jeden z těch příspěvků blokla. No a občas si říkám, že bych se na něj chtěla juknout, jestli už se nezklidnil a nevím jak. Nenašla jsem nic, kde bych ho odblokovala a v seznamu blokovaných nikoho nemám. Prostě jsem jednou u jeho příspěvku klikla na X a pak asi na "Skrýt jeho jméno" no a od té doby od něj opravdu nic nevidím.
No a pak by mne zajímalo, když si někoho vyhodím z přátel, jestli mu to FB vykecá, nebo ne.
Varda Elisabeth

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 16. říjen 2010 09:44
KDyž si někoho vyhodíš tak to nepozná pokud si neprojede důkladně seznam přátel, u mě pár lidí dodneška neví že jsem si FB zrušila, protože si nevšimli že jsem zmizela Mr. Green Ale dost lidí je takových, že si důkladně hlídá počet přátel (což jsem zjistila na třídním srazu "Nojo, já měla 586 přátel a jednou jsem to zapla, a normálně mi jeden chyběl! Tak jsem pátrala a pátrala, a ona to Nina!") Mr. Green
S tím odblokováním vím že to jde, ale jak už nemám FB tak ti nejsem schopná říct na co klikat, páč si to z hlavy nepamatuju, ale kluci jistě poradí Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 16. říjen 2010 10:01
Úplně dole v tom seznamu na hlavní stránce vpravo je něco jako Upravit možnosti (nevím jak přesně, mám to anglicky) a tam si ho můžeš z blokovaných nějak vyhodit...
Ale nemusíš ho odblokovávat, stačí mu přece podívat na profil a vidíš, co tam píše nebo nepíše a jak často (jsou u toho časy, když si na ně najedeš šipkou, tak dokonce i přesný a ne jen "před 2 hodinami"...)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 16. říjen 2010 21:38
Díky za rady, ale fakt podle údajů nikde nokoho zablokovaného nemám, tak už mne napadá, jen jedno vysvětlení a to, že si vyhodil ze seznamu on mne Very Happy
Varda Elisabeth

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 00:15
Zkus si ho vyhledat, a jestli u něj budeš mít možnost přidat jako přítele, tak je jasný že tě vyhodil Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 09:20
Taky ne, ale vyřešila jsem to. Udělala jsem si ráno úklid v přátelích a narazila jsem tu na pár, které jsem si vlastně přidala jen proto, že mi přišlo blbé je odmítnout a pak takové ty, co stejně na FB jen hrají hry a nikdy nic nenapíší, ani nic nečtou a nekomentují. Počet mi klesl na sympatických 45 a 5 jich mám ještě vytipovaných. Ty co jsem smazala jsou většinou lidé, kteří mají přes 200 přátel, takže mne mají stejně jen do sbírky. Nechám si tam opravdu jen ty se kterými si mám co říct a kteří mi alespoň občas pošlou smajlíka když napíšu nějaký blábol Smile
Tak ba to asi mělo vypadat Cool
Varda Elisabeth

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 23. říjen 2010 00:05
Občas jsem rád, že mám normální jméno. Aspoň mě nemůže kdekdo najít jentak na Facebooku. Teď jsem narazil na profil mé bývalky a to je síla Whistle Pořád jí posílá srdíčka Honza Mazlík a ona píše na konci každé věty otazník.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 88 z 123




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna