Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Facebook

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. srpen 2020 15:13
hm, mě ho to nabízelo už dávno, ale nelíbilo se mi to, tak jsem to přepnul zpět... až teď mě to vnutili... Very Happy
Messenger je i jako aplikace pro desktop? Hm, nějak nemám potřebu si něco takového instalovat, stačí mi to v prohlížeči... Think Má to nějaké výhody? Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 26. srpen 2020 18:56
Běží to na pozadí, podporuje nativní notifikace, nepřekaží to v prohlížeči.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. srpen 2020 23:28
Zase v prohlížeči to můžu kdykoliv vypnout... nemusím být na příjmu furt.. na e-maily taky neodpovídám okamžitě... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 2. září 2020 12:48
Hele, co říkáte na snahy vydavatelů novin na to aby jim Facebook platil za náhledy článků? Tzn. že se spolu s odkazem objeví na FB (ale i na Googlu ve výsledcích vyhledávání) perex článku a i fotografie z něj... Viz třeba toto, co na mě vyskočilo dnes:
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/facebook-v-australii-kvuli-navrhu-zakona-hrozi-blokovanim-zprav-40335039

Já myslím, že je to jen o nenažranosti vydavatelství/neschopnosti mít soběstačný finanční model. Facebook ani Google jim zobrazováním náhledů článků na zdi či ve výsledcích vyhledávání nekradou uživatele, naopak jim uživatele přivádějí. Ano, existují i lidi, co čtou jen nadpis článku, ale většina na daný odkaz klikne aby se dozvěděla víc. Bez Google či Facebooku by zpravodajské weby měly mnohem menší návštěvnost...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 2. září 2020 17:31
Je to nesmysl. Ve chvíli, kdy facebook/google/bing/cojávím řekne "ne", tak na ten web nikdo nedojde. Navíc ty agregátory (Google News) umožňují vytvořit tak nějak přehled o určité události a naštve mě, když tam nějaký informace nenajdu a budu muset procházet třeba desítky webů ručně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 3. září 2020 09:45
Přesně tak. Já myslím, že až těm vydavatelům přestane Google/FB zobrazovat náhledy článků a lidi tam přestanou chodit, tak je to přejde... Think Jenom se bojím aby Google jako vždy nepřišel s jednoduchým řešením a nevyřešil tento problém zrušením služby Google News. To by byla škoda... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. září 2020 09:47
Třeba budou mít tak skvělé URL, že tam lidi budou chodit i tak Green Ale spíš myslím ne...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 25. únor 2021 09:22
https://echo24.cz/a/SfY4N/australie-schvalila-zakon-jenz-nuti-facebook-platit-mediim
Tak je to tu. Nakonec to neschválila EU ale Austrálie... To se Američanům líbit nebude. I já myslím že tohle je blbost...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 25. únor 2021 09:40
Mě fascinuje, co všechno jde v tzv. demokratických a kapitalistických zemích.

Krom toho jsem myslel, že to v Austrálii zase zrušili, když se jim na to vyprdnul Facebook. Zrovna Austrálie je se svým big firewallem vzor demokracie. Je znát, že Čína je blízko.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 25. únor 2021 10:01
Oni mají big firewall? d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 121 z 123




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna