Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fastfood automaty

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití

Jedli by jste hamburgry z automatu?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
40% 40% [ 4 ]
Ne:
30% 30% [ 3 ]
Co je to za vál?:
30% 30% [ 3 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 6. říjen 2009 12:01
rozdíl je především v ceně. my máme automat v robotě a ceny začínají na 32,-. v obchodě se dá tatáž koupit za 25,-
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. únor 2019 21:16
Objednávací panel v mekáči je super věc, můžu si objednat i to, co neumím vyslovit Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 10:24
Co že něco neumíš vyslovit, ale co teprve když jsi v zemi, kde neumíš jazyk a ti brigádníci v McDonaldu/KFC/kdekoliv neumí tvůj jazyk a ani angličtinu... Very Happy to se pak objednávací panely hodí ještě víc... Druhá výhoda je v tom, že když si to objednáš sám, tak ti nevnutí extra hranolky, extra kuřecí stripsy ani extra jednolitrový kelímek coca-coly... Very Happy

Jinak ve fastfoodech ani moc nejím, vlastně v ČR jsem tam nebyl asi nikdy... jedna z věcí, co mi vadí je to, že člověk musí jíst rukama a ne příborem... Navíc u nás to ani není nijak levné jak v USA a za cenu hamburgeru tu můžete mít normální oběd...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 21:39
LivArt napsal:
Objednávací panel v mekáči je super věc, můžu si objednat i to, co neumím vyslovit Very Happy
No, mám s tím určité zkušenosti. Řekněme, že ten panel je super, ale jen do té doby, než si to vybereš, zaplatíš a pak to místo lístku s číslem to jen zahučí a nic nevyjede. Dojdeš ke kase, co to jako je a tam v angličtině umí tak akorát "hello, one fries" Wink tru story, bro. Včera v Izraeli v McD v obchoďáku v letovisku hned vedle pláže. Pak to tam chvíli pozoruješ, po nějakých 10 minutách, co to tam s nimi nějak vyřešíš a trvalo ti to určitě čtvrt hodiny, tam přijde hebrejka, že ji to udělalo to samé co mě, ale řekne to hebrejsky a má to vyřešeno během pár vteřin - ale myslíš si, že se někdo namáhal vyměnit papír nebo aspoň ten automat vyřadit z provozu? Ani omylem Laughing d'oh!
Zasláno: po 20. duben 2020 22:36
Tohle mi připomnělo film Idiocracy a jejich automat na hranolky od Carl's Juniora Laughing


(Otevřít a přehrát na YouTube)
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 21. duben 2020 12:03
Nevim co to mají v McD v Izraeli za objednávaci panely a za obsluhu... Normálně to všude píše že není papír a ani že to nenechá objednat... běžně funguje tak polovina ze všech objednávacích panelů a člověk to pozná tak, že u těch funkčních je fronta a u těch nefunkčnich nikdo, jen vždy někdo přijde a vyzkouší to a zjistí že nic... Very Happy

P.S. Idiocracy je super, akorát se bojím že jsme se do tohohle stavu už dopracovali... Sad
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. duben 2020 12:05
Zřejmě v Izraeli mají nějakou speciální košer verzi Green
Občas to tu už jako v Idiocracy vypadá 😥
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna