Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Feminismus a co komu přináší?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům

Myslíte, že se život žen díky feminismu zlepší?

Hlasování není časově omezeno.
Zlepší:
7% 7% [ 1 ]
Zhorší:
69% 69% [ 9 ]
Nezlepší ani nezhorší:
23% 23% [ 3 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Feminismus a co komu přináší?

Zasláno: pá 14. březen 2008 10:16
Je feminismus opravdu chvályhodná aktivita, která ženy postupně zbavuje otrocké závislosti na mužích, nebo za ním můžeme hledat něco úplně jiného, co se nakonec obrátí i proti ženám samotným? Čtete názor jednoho z „postižených“ a zúčastněte se diskuse.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/feminismus_a_co_komu_prinasi/clanek-c269/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 12:17
Tak jsem si to přečetla a myslím si, že žena by především měla zůstat ženou a neztratit své ženství, o které chlapi právě stojí, které dobývají a které je po staletí tolik přitahuje.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 12:50
No jak často říkám tak bych je poslal do dolů a rubat uhlí nebo kamení a hned by přestali držkovat a vyskakovat. Je zvláštní že tam se nehrnou, protože by si polámaly nehtíky a zničily účes. nevadí mi jako vojandy, policistky ať klidně lítají se stihačkama, proč ne, když to dokážou, ale na pořádnou fyzickou práci holt ženská není stavěná, nebo to již není ženská. když jsem si četl tyto stránky. POZOR JEN PRO TY CO HODNĚ VYDRŽÍ!!!! Pokud to praštěný baby vyhrají tak tu bude další diktatura a teror. Někdy se stydím že jsem chlap, co něktří dovedou, ale taky jsem na vlastní kůži zažil když to bylo obráceně.

Jak mi řekla jedna moudrá dáma v letech:
citace:
"Žena by měla být dobrou ozdobou muže. Muž by se však měl o ten šperk dobře starat."

Velice moudré Applause Applause Applause

A přidám iněco co mi bylo posláno na toto téma
citace:
To ráno jsem vstával jako obvykle. Manželka už připravovala snídani, snad ji nikdo neuvidí oknem. Už to, že zůstala „v domácnosti“ je dost nebezpečné, však byla několikrát pozvána na schůzi místní genderové organizace, aby jim vysvětlila, že doma zůstává s nejmladším synem dobrovolně.
Po snídani se vydávám do práce. Na autobusovou zastávku si musím popoběhnout, abych stihl autobus. Další jede až za dvě hodiny. Od té doby, co se rozšířil paritní zákon i na řidiče/řidičky autobusů, je jich obrovský nedostatek. Řidiči, kteří k sobě nesehnali do podniku řidičku byli propuštěni. Teď absolvují rekvalifikační kurs na zdravotní bratry v místní nemocnici.
Dokonce jsem si v autobuse i sedl. Po chvíli přistoupila žena asi mého věku. Chtěl jsem ji pustit sednout, ale naštěstí jsem si včas všiml genderové policistky, jejíž pohled mne přišpendlil zpátky na sedačku.
Probíral jsem se svými myšlenkami. Dnes jde starší syn na konkurs na místo náměstka do velké firmy. Bohužel vzhledem k tomu, že druhý náměstek je muž, jsou jeho šance nulové.
Dcera jde pozítří na potrat. Trochu my je líto zeťáka. Já vím, že mu není nic do toho, že jde jeho manželka na potrat, ale stejně… Na dítě se docela těšil. Však kdyby Janička nedostala to vedoucí místo ve firmě, určitě by si dítě nechala. Takhle se jí ale nemůže nikdo divit.
Odpoledne musím koupit mladšímu synovi tu velkou mrkací panenku, zítra má narozeniny. Snad si s těmi panenkami přeci jen začne hrát…
Konečně autobus zastavil, vystupuji a spěchám do práce. Téměř současně přichází naše sekretářka. Uf! To bylo těsně! Bylo to trochu trapné, ale dveře jsem jí určitě nepodržel. To vím jistě. Teď by mi takový přehmat mohl pěkně ublížit. Před týdnem jsem neopatrně pochválil kolegyni nový kabát a v kapse už mám předvolání před genderovou komisi našeho podniku. Snad mi nedají paragraf o harašení a spraví to jen odebrané prémie.
Najednou slyším prudké zvonění, které zesiluje, už je skoro k nevydržení až se konečně probudím. Fuj to byl sen! Zamáčknu budík a potichu vstávám abych nevzbudil manželku. Jen ať si ještě chvíli pospí, na feministický kongres jede až za dvě hodiny.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 12:59
ad Beat: doufám, že takhle to teda nedopadne!!!! Přece nemůžou bejt některý takový blběny, aby to tak chtěly
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 13:27
Budeš se divit, takhle je jich hodně. Amerika je jich plná. Plno amíků raději pracuje tady, protože tu zatím ženským tolik neharaší, ale jen zatím.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 16:00
Myslím si že jsou to uječené histerky,které v životě neměly chlapa a proto tak bobují za všechno.
Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 16:05
nieje feminizmus aj o tom ze je zena nezavisla od chlapa ? ,. neviem teraz ., presne ,..ale pri priemernej rychlosti zeny v obchode 2000Kč/hod by si na to mohli zarobit aj samé bo poznam straaaasne vela bab co idu po prachoch a len nakupovat kabeločky satičky a blbiny
zato v afrike su radi ked si mozu kupit kelimok ryže ,.., čo je dost smutne
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 16:10
palucko: aj ja mam rada kabeločky, blbinky, a zarobim si na ne sama. Moja rýchlosť je vyšia ako 2000Kč/hod.
Ale chalána - chalána potrebujem...niesom feministka, nie, nie, nie.
Je to o trocha inšje
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 16:13
Je to taková civilizační choroba. V pravěku byly rády, když je chlap za sebou netahal za vlasy, a teď si tak vyskakujou... Rolling Eyes

Na druhou stranu, timhle vývojem se to brzo obrátí a za 1000 let třeba budou nějací hoministi (nebo tak něco Mr. Green ) a Ti budou chtít dosáhnout toho samýho, jen naopak Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 16:18
Tak nějak si ty hoministy živě představuju, a jsou stejně blbí jako feministky
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna