Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmové hlášky

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

Filmové hlášky

Zasláno: út 15. květen 2007 19:48
nad tímto topicem přemýšlím už dost dlouho.
každý si určítě povšimnul, že se do běžné řeči vmíchaly tzv. nesmrtelné filmové hlášky. o některých toho moc nevím a vy určitě taky ne. takže jestli chcete někoho vyykoušet, kdo řekl to či ono a v jakém filmu nebo to chcete zjistit, protože to nevíte, tak to flákněte sem.

jestli se to neujme, tak ten topic smažte
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 15. květen 2007 20:19
Bolo to už tu,Romulus to myslim zakladal,takže Obrázek

EDIT:a bolo to presne tu http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=802&highlight=hla%9Aky
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 15. květen 2007 20:23
tak to někdo smažte
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna