Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas nezaujaly :(

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. říjen 2013 10:43
Já to minule zapomněl napsat:

Já, padouch 2 (nechce se mi hledat odkaz) - Jako vlastně docela dobrý, ale vlastně to na mě působilo docela stejně jako jednička. A jednička na mě působila tak, že jsme přišli na návštěvu k jirkovi-cv a on ji pustil a tlachali jsme při tom, takže si ji vůbec nevybavuju. Jen vím, že tam byl ten se špičatým nosem a hromada žlutých lentilek. A ty žluté lentilky, alespoň ve dvojce, opravdu nejsou tak úžasně vtipné, jak jsem očekával, když jsem je viděl jednu dobu snad v každém rohu internetu... Prostě průměr, už si po dvou dnech skoro ani nevybavuju, o čem to vlastně bylo. 2,5/5
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2013 17:33
vlastně
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2013 19:57
Vlastně jsem si nedávno všiml, že to vlastně píšu pořád, akorát absoutně nevím, jak se toho slova vlastně zbavit bez toho, abych nezačal psát nějaký jiný, vlastně ještě divnější slovo. Mr. Green
Zasláno: po 23. prosinec 2013 02:08
Apokalypsa v Hollywoodu - nějací slavní hollywoodští herci, které neznám, a kteří hrají sami sebe, pořádají párty, během který nastave apokalypsa. A tak jich většina zemře a asi tak 5-6 jich zůstane v domě a snaží se navzájem nepozabíjet. Asi. Moc mě to nebavilo. Možná kdybych věděl, kdo jsou ti herci, tak to bude lepší, ale takhle to prostě tak nějak začalo, pak přišla apokalypsa, tak se přestalo pařit a začalo "bojovat o život" a nakonec byl nějaký konec, aby se neřeklo... 2/5

U konce světa - jsem slyšel názory, že je to to samé jako Apokalypsa. Kdybych to nečetl, tak mě to ani nenapadne. Společné v ději ty filmy mají asi to, že má najednou nastat konec světa, jak ho známe. A pak to, že jsou obě tyhle komedie podobně vtipné - moc ne.
Jde zkrátka o to, že se Simon Pegg rozhodne po 20 letech zopakovat neúspěšný pokus obejít za jeden večer 12 hospod, dá dohromady svojí starou partu a vyrazí. A asi ve třetí hospodě zjistí, že město přebrali do nadvlády mimozemšťani, kteří se snaží všechny dostat na svou stranu a nebo je zabijí a nahradí svými klony, kteří na té straně jsou.
Jenže narozdíl od Hollywoodu je tohle britské, mnohem líp se mi na to koukalo, jsou tam mnohem příjemnější herci. Simona Pegga jsem třeba ještě v roli takového kreténa ještě neviděl, Martin Freeman je pořád takový roztomilý, že být ženská, tak z něj uchcávam... Magor Takže 3/5

Očista - Přijde mi to jako skvělý nápad na zápletku. Je budoucnost a kriminalitu se podařilo snížit tím, že jednou ročně probíhá noc, kdy můžou všichni porušovat zákon, krást, zabíjet lidi...
Rodina se na tuhle noc zabarikáduje, jejich synek pustí dovnitř nějakého bezdomovce a pak všichni lovci chtějí zabít i celou rodinu, pokud jim houmesa nevydají. Takže je to půl hodiny úvod, hodina po tmě v domě s odpojednou elektřinou, kdy se defakto hledá houmes, a v posledních 20 minutách boj a střílení po sobě. Dost to na mě působilo jako takové ty béčkové nebo možná céčkové filmy a horory, které někdy večer běží na Prima Cool. Člověk si řekne, že je to zajímavý námět, ale za pár dní na takový film zapomene. 2/5
Zasláno: ne 29. prosinec 2013 21:07
Stážisti - Google pořádá obří náborou akci/soutěž, kde proti sobě v týmech soupeří stovky mladých, dravých a perspektivních lidí a staří loseři Owen Wilson a Vince Vaughn, kterým se v životě nic moc nedaří.
Z tohohle popisu už jsou myslím docela jasné dvě věci: Čí tým na konci vyberou jako zaměstnance Googlu a z toho vyplývající, proč služby Googlu stojí poslední dobou tak za prd.
Jinak je film dost dlouhý, na komedii příliš nudný (ale to by byl, i kdyby to nebyla komedie) a místy mi připadal i dost trapný.
Rozdíl oproti reklamnímu videu McDonaldu "zapomnělas na okurku" je rozdíl prakticky jen v tom, že tohle trvá dvě hodiny.
Celkově nedoporučuji. 1,5/5
Zasláno: ne 27. duben 2014 21:19
Pozdravy ze spermabanky - Vince Vaughn v mládí potřeboval peníze a vydělával si je tak, že prodával svoje sperma do spermabanky. Teď se ukázalo, že jeho sperma je nebývale plodné a on má asi milion dětí (zaokrouhleno), ze kterých ho některé chtějí poznat. A je to nuda, je to nuda, občas to dokonce nedává smysl. Asi tak po hodině jsem si říkal, že už by snad mohlo prasknout, že on je "otec" a být konec, jenže to by pak nedávaly smysl ani podzápletky... Fakt špatný. 2/5 (dal bych 1,5, ale to by nebylo celý číslo)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 30. duben 2014 20:51
Tak na tohle by mě nikdy nenapadlo koukat... to tě donutila Hanka? Razz
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 1. prosinec 2015 19:13
Pomoc! Právě jsem viděl plakát na Vánoční kameňák. Já myslel, že ta kravina už dávno skončila. Od čtvrtka v kině.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. prosinec 2015 00:09
Je nějaká zkrácená a sestříhaná verze všech Hvězdných válek? Něco jak sestříhali a zkrátili Hobita do jednoho filmu.
Rád bych si doplnil vzdělání, když o tom teď všichni mluví, ale nechci u toho umřít nudou.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 25. prosinec 2015 00:15
Oni sestříhali Hobbita? Shocked
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 17 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna