Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas nezaujaly :(

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. prosinec 2015 00:36
No ne oficiálně, samozřejmě, ale za to ne jednou Smile

4hodinová verze
http://kotaku.com/fan-cuts-the-hobbit-into-a-single-4-hour-movie-1680489729
3hodinová verze
http://kotaku.com/now-theres-a-three-hour-cut-of-the-hobbit-trilogy-1681224543
A nakonci je ještě odkaz na nějakou ještě další verzi. Smile

Vím, že Starwars mají nějakou tu despecialized verzi, kde se snaží udělat HD verzi bez nějakých později dodělávaných digitálních efektů.... ale mě by spíš zajímalo, jestli to má nějakou verzi, kde by třeba byly všechny díly v jednom 3hodinovým nebo tak něco. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 25. prosinec 2015 00:41
Tak o tom bohužel nevím.

Za to přidám film, který mě vůbec nezaujal - Svěrákovy Tři bratry. První třetina jakž takž dobrý, ačkoliv Lábus jako zlá čarodějnice, která se nakonec místo, aby škodil, sám otráví svým vlastním lektvarem, bylo taky dost silné kafé, ale jakž takž se dalo. Ale pedofilní myslivec a parodie na dvanáct měsíčku, to už bylo moc. Po shlédnutí pohádky jsem si připadal stejně, jako když jsem po týdenní starostlivé péči mého zlatíčka, našel v jí svěřeném bytě tekoucí chleba (a pivo to nebylo). Na rozdíl od letního zážitku jsem tu ztratil jen dvě hodiny času věnované kultuře a ani neplatil za lístek do kina.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 2. květen 2016 17:44
Včera jsem na Prima Cool koukal na Tři Mušketýři (2011) a musím řict, že to byla pořadná slátanina... ale pokud chcete vidět Milu Jovovich dávat kopy s otočkou jak v Resident Evilu, a hrát si na Mission Impossible se všema těma laserama a tak, tak doporučuju... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 13:41
Takové smíšené pocity.. je to podobné s většinou filmů které se mi líbily před 10-15 lety.. Ali G, Kevin and Perry go large.. to kdyz si dneska pustím, tak je to fakt hrozná slátanina (najde se fakt jen minimum zábavných momentů, a i z těch je většina asi jen nostalgie..)

No, podobně jsem si nedávno s Adélkou pustil Hollow man, film který jsem měl rád a půjčoval si ho v půjčovně! Efekty pořád dobrý.. prsa ve filmu taky dobrý! Dokonce oproti VHS tam je scéna navíc (s prsama!). Ale prostě.. není to ono :/

Takže - nepouštějte si filmy z mládí, budete jen zklamaní Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 14:21
Včera jsme byli s přítelkyní v letním kině na českém filmu Padesátka..
utvrdilo mě to jen v tom, že česká tvorba je rok od roku trapnější... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 14:23
Tak to ja na ceskem filmu byl naposledy se skolou Mr. Green novy cesky filmy odmitam podporovat kupovanim listku, a asi se jeste nestalo ze bych toho litoval protoze si vsichni okolo me povidaji jak je ten film super Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 24. květen 2016 13:56
to jo... nejvíc mě bavilo, jak všichni básnili jak jsou super třeba Babovřesky... Very Happy (nedávno jsem slyšel, že prej už je třetí díl... Very Happy )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 24. květen 2016 15:22
tak to ja nastesti v okoli nikoho takzho nemam, snad dokonce ani na facebooku ne.. tam frci stary vtipy kresleny akorat Mr. Green
Zasláno: ne 29. květen 2016 01:03
Tak bohužel, docela velké zklamání jsou noví X-Men: Apokalypsa.

Vlastne mi prislo, ze se v tom filmu nic nestalo.. jen se predstavila nova verze mladych xmenu kteri jeste chybeli.. trochu naznak Dark Phoenix.. a to je tak vsechno. I efekty mi prisly slabsi.. vlastne se mi tam zase libilo jen par momentu.. Samozrejme Sophia Turner.. moje slabost pro Jenifer Lawrence uz je.. slabsi Mr. Green ale stale ji mam celkem rad.. zacatek s Magnetem dobry.. ale jinak asi jedine co stalo za zminku a co si ted, po 3 hodinach z kina pamatuju.. byl zase Quicksilver.. A i to byla v podstate stejna scena jako v DoFP. Ale pobavila! Jo a mihl se tam Wolverine, to byla taky jedna ze zajimavejsich scen Smile (ten btw by se snad mel objevit uz pouze v jednom filmu - Hugh Jackman jako. A neni jasne jestli pak bude nejaky jiny herec, nebo proste Wolverine zmizi)
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2016 19:55
Byl mi doporučen serál Ergo Proxy... prej je to naprosto super sci-fi seriál... na čsfd to má 80% Je to teda japonský a kreslený, asi anime...

Po shlédnutí prvního dílu jsem byl zhnusen... ta animace je strašně plochá a těžkopádná a japonci šetřili počtem pohybů a jeden snímek zabírá několik vteřin... Very Happy
Připomnělo mi to tohle:

(Otevřít a přehrát na YouTube)

Nevím na jakej konkrétní ruskej animák to naráží, ale naprosto to sedí na Ergo Proxy...
To jsou všechny anime takový? tyvole, jdu se radši dívat na Mášu a medvěda... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 18 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna