Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas nezaujaly :(

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2016 21:07
boli ste niekto v kine na filem Buchty a klobasy ? je to fajn ? Very Happy
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2016 21:58
ne... ale podle popisu na čsfd bych na to ani nešel... Very Happy
Zasláno: po 5. září 2016 10:04
právě mi přítelkyně psala, že to mám stáhnout... hm, tak pak (tak za měsíc Very Happy ) poreferuju jestli to je fakt taková blbost, jak to na první pohled vypadá... Very Happy
http://www.lidovky.cz/recenze-nekorektni-animak-buchty-a-klobasy-se-podaril-deti-na-nej-ale-neberte-1vo-/kultura.aspx?c=A160829_110854_ln_kultura_hep#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. září 2016 10:22
Hele, je toho plnej Reddit a lidem se to tam hrozně líbí. Takže bych čekal, že to bude nudná konina. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 14. únor 2017 15:10
Jo, buchty a klobasy takove nic moc.. mozna asi jako bych se ted dival na Scary Movie, bez nostalgie.. asi by to bylo podobne Smile

Ja ted videl Suicide Squad, a teda prislo mi to jako hrozna slatanina :/ Harley super, to jo, ale jinak ten film byl vlastne o nicem..

A Arrival.. nevim. Jako nebylo to zlo, ale taky mi prislo ze se tam vlastne nic nestalo. Na to ze to mel byt film roku 2016.. nic moc Smile
Zasláno: čt 22. červen 2017 23:14
Hele, koukate nekdo na Rick and Morty? Vsude jsou z toho hotovy, tak jsem si to pustil na netflixu.. a prislo mi to jako hrozna sracka. Nedokoukal jsem teda ani prvni dil, jen tak do 3/4.. treba se to pak rapidne zlepsi.. ale nejak me to neoslovilo. Treba Archer ma taky takovej jednoduchej sprostej humor casto, ale smeju se tomu porad. Tohle.. nevim, asi si radsi budu krkat a chlastat nazivo nez koukat na kreslenyho dedka jak to dela Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 23:27
Já si kdysi pustil pár dílů na Adult Swimu a nepřišlo mi to špatný, ale ani mi to nepřišlo až tak zajímavý na to, abych to později pustil zas.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:20
Instalatér z Tuchlovic - čekal jsem od toho trošku větší zábavu, je to takový všechno moc jednoduchý a průhledný. Navíc docela bez děje.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 4. listopad 2017 06:59
jirkacv napsal:
Hele, koukate nekdo na Rick and Morty? Vsude jsou z toho hotovy, tak jsem si to pustil na netflixu.. a prislo mi to jako hrozna sracka. Nedokoukal jsem teda ani prvni dil, jen tak do 3/4.. treba se to pak rapidne zlepsi.. ale nejak me to neoslovilo. Treba Archer ma taky takovej jednoduchej sprostej humor casto, ale smeju se tomu porad. Tohle.. nevim, asi si radsi budu krkat a chlastat nazivo nez koukat na kreslenyho dedka jak to dela Mr. Green

Na Ricka a Mortyho koukám občas v televizi... docela dobrý... člověk jen musí přijít na chuť jejich specifickému humoru...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 2. leden 2018 23:59
Za mě hlasuji pro Blade Runner 2049. To byla taková nuda, že jsem při tom opakovaně usínal a vůbec mě nevzala záplata v podobě narození hybrids. Taky jsem nepochopil to postapokalyptické prostředí, ačkoliv tam nebylo po žádné jaderné válce (nebo bylo a ja to prospal?)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 19 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna