Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: po 14. červenec 2008 23:19
Konečně někdo kdo má v oblibě transformers - všud ho kritizují - myslím většinou na fórech
a dobrý bylo jak ta samova holka urazila čmeláka a proměnil se Smile
a závěrečná bitka taky supr prostě efekty za 1 jak píšeš
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 14. červenec 2008 23:22
Jj, efekty za 2, holka a auto za 1, to ostatní za 5 Wink Mr. Green Fakt jsem si připadal trapně už jenom za to, že ty jejich proslovy posloucham. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: po 14. červenec 2008 23:46
já to viděl s původním zněním, takže nemůžu posoudit českej dabing, každopádně mohli ubrat ve scénáři na "no no no no my car no no no my car no no no ooooooh no no no my car" Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 15. červenec 2008 00:17
To jsem neměl na mysli.. ale to je jedno.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 15. červenec 2008 22:09
Wanted - pri tomhle filmu, clovek musi vypnout mozek, jinak to nejde. Obyc chlapek, co se pres noc stane supr hrdina, ktery dokaze ohybat drahu kulek, lepsi reflexy. Ale jinak dobry efekty, ikdyz skoda ze Angi Jolie umrela ve filmu Sad .

Ale prislo mi, ze cast, ktera se natacela v Cesku, tak z Ceska udelali jeste SSSR, protoze Angi nasedne do ziguliku nebo co to je, na parkovisti je to samy Skoda Favorit, no sry, ale kde to jsme? Tyhle auta snad u nas ani nejezdi.

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 16. červenec 2008 18:44
Ted jsem se dival na Horizont udalosti a taky docela dobra akce, musim priznat, ze jsem se i obcas bal co prijde. Kazdopadne ted bych se rad presmeroval na horory, takze pokud znate nejaky dobry horory, tak sup sup Wink
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 16. červenec 2008 18:50
Videl si Silent Hill? pokud prezijes to, ze se to zaklada na hre a bude tam spousta nechutnych zombiku a vselijakejch monster tak je to hodne slusny Wink
Zasláno: čt 17. červenec 2008 23:41
Ted jsem shlednul Já, legenda a musim rict, ze pred zacatkem filmu, jsem si sliboval dalsi krvavej film, typu Resident Evil ale byl to hodne velkej omyl.
Celej film mne hodne emocne dostal, podle mne hodne smutny, sceny se psem mne fakt docela dojali Embarassed a nechtelo se mi verit, ze jeho psik taky umrel. Ale konec byl prekvapujici (tenhle film ma oficialne dva konce). Vlastne celej film byl jenom o Willu Smithovi, ktery 3/4 filmu si chodi po NY , kde nic tu nic, obcas naky to zvire. Ale opravdu zahral dobre na city.
Hodnoceni tak 9/10, jeden bodik mu ubiram za takovou neuplnost celkovy deje, kdy se nedovidame, co se vlastne deje s monstrama apod.

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: čt 17. červenec 2008 23:55
Já, legenda - nejlepší film, který jsem kdy viděl. Ty dva konce jsou super. Akorát mě trochu štvalo, že prosazujou mnou nenáviděnou víru v Boha v jinak tak skvělým filmu. Doporučuju shlédnout. Taky jsem myslel, že to bude nějakej horor podle trailerů a hesla "Poslední člověk na Zemi není sám".

Celej film by se dal shrnout do pár bodů:
- objeven lék na rakovinu
- lék zmutoval ve vir, který nakazil 99,9% obyvatelstva - z lidí se stávají noční tvorové
- hl. hrdina je imunní a snaží se vyrobit lék
- cesty po městě apod. lov nočních tvorů jako subjektů pro výrobu léku
- prozrazení - nočníci chtějí zabít hl. hrdinu, ten schovaný za skleněnou stěnou své laborky zjistí, že lék funguje
- 2 konce:
-- v jednom se obětuje za záchranu lidstva a nalítne do protivníků s odjištěným granátem
-- vrátí hl. záporákovi přítelkyni, kterému ukořistil na pokusy a ten ho nechá žít

Přestože se to zdá jako maximální blbost, je to dokonalej film Applause

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 18. červenec 2008 00:06
Asi ták, ale takhle se to zda jako velka blbost, ale je to fakt super, Will, ktery tam hraje prakticky sam, teda asi do pulky filmu se psem (bych rekl, ze to byla fena, podle toho jmena, ale radsi se znova kouknu co ma dole Mr. Green ), a pak az asi tak do 3/4 hraje sam. Film ma i peknou muziku, fakt to hraje na emoce. Vsem DOPORUCUJU to zkouknout Exclamation Exclamation Applause

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 71 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna