Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 31. červenec 2009 23:12
pecanz napsal:
Tak nám prozraď, jak se Bradavice, Brumbál nebo třeba Nebelvír řeknou slovensky, ať se trochu zasmějeme, vím, že sem to už kdysi viděl na Markýze a měl jsem dost, ale už si to nepamatuju.. Very Happy
Nebo možná ty dementně přeložené názvy do slovenštiny byly u Pána Prstenů, teď nevím.. Smile
Nebo dementně, abych neurazil, česky to zní hrozně, pro čecha slovensky ještě hůř ale když do dáme do kupy tak český a slovenský překlad je příšerný.. Smile

Brumbal=Dumbledore (rovnako ako v originale)
Nebelvír=Chrabromil=Gryffindor
Bradavice=Rokfort=Hogwarts
Viteal=Horcrux (rovnako ako v originale)
Ak to mam zhrnuť, jedine fakulty a škola maju preloženy nazov, mena su absolutne v slovenčine nedotknute, takže to neznie ako fake Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. srpen 2009 23:15
Podivuhodný případ Benjamina Buttona - dokud byl ten... jak se jenom... jo, Pitt... dokud byl Pitt starej, tak vypadal uplně super, ale jakmile omládl, tak byla vidět ta jeho příšerná držka, kterou nemůžu vystát Smile Každopádně film to byl pěknej, hezký vyprávění, všecko a závěr pěknej doják. Za 5 bludišťáků, v řeči procent pak 90%. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 3. srpen 2009 23:17
yamakasi - klasicka francouzka oddychobka :o)
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 14. srpen 2009 22:22
Milionář z chatrče - úplně úžasnej film, možná jsem neudělal dobře, že jsem si to pustil v pátek večer, ale film má skvělej děj a doporučuju koukat se s nějakou babou.... dávám 5*

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 20. srpen 2009 09:54
Poslední scéna z filmu Sejmi je všechny - do bistra přijde skupina zloděju, on vytáhna z kapsy chromýma pazourama pistoli nasadí na mrkev a střílí stylem, že mouše v letu odstřelí křídla Dance
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 20. srpen 2009 13:02
jo, Sejmi je všechny je dobrý. Vlastně parodie na všecky tyhle akčňáky... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. září 2009 07:39
včera jsem viděl film Kub rváčů.
fakt docela psycho... líbilo se mi to.. Mr. Green
vůbec jsem nečekal to, co se z toho vklubalo.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 13. září 2009 15:44
The good, the bad, the ugly, dosť som sa na tento film tešil, začiatok užasny, dalej to pokračuje rovnako, ale v istej chvili
(druhe zajatie a vybuch mostu)
  mi to pripadalo nudne, no zaver zase vracia tempo, hoci na rok vydania je celkom predvidatelne, čo sa stane Think
Uvažujem medzi **** a *****, aj ked je to asi najlepši western, aky existuje, ta spominana scena je priliš dlha a skoro som pri nej umrel...
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 01:24
Piráti na vlnách: moc pěkně natočenej retrofilm o pirátský rockový stanici... Obsazení peckový Nick Frost (Hot Fuzz, Soumrak mrtvých), Chris O'Dowd, Katherine Parkinson (IT Crowd), Rhys Ifans (muj milovanej Klub sráčů Smile ), Bill Nighy (Slartibartfast ve stopařovo průvodci Smile )... No super Smile A muzika... ta je snad ještě lepší! 5 hvězdiček, 95% Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 10:41
Jenda je vyplácaný z takové bejkárny.. Anxious Magor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 102 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna