Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. říjen 2013 22:21
Kdybys napsal 3 příspěvky za sebou stejným způsobem jako já, tak ti to taky nenapíše.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 3. říjen 2013 22:13
Ano ano ano, rudá VSN! Někteří jsou si rovnější! Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 4. říjen 2013 07:33
VSN byla rudá už od začátku. Teď už dokonce není rudá tak moc jako dřív. Mr. Green

Okrsek 9 - Pěkný. Akorát nevím, jestli to bylo jen tak blbě nadabovaný nebo je to účel, ale hlavní (lidský) hrdina mi od začátku do konce připadal hrozně nesympatický. Fandil jsem celou dobu emzákům (kreveťákům). 4/5
Zasláno: ne 6. říjen 2013 20:37
Víc filmů a všechny mě zaujaly! Mr. Green

Zataženo, občas trakaře - Ten český název vymejšlel nějakej pablb. Smile Ale jinak pěkný, sice trošku víc pro děti, ale jinak líbilo, nenudil jsem se. 4/5
Zasláno: po 14. říjen 2013 21:22
Taky koukejte na filmy. Vždyť to tu spamuju jen já. Mr. Green

Star Trek: Do temnoty - Docela dobrý na to, že je to Star Trek. Bavilo mě to, pořád se dělo něco zajímavého, vůbec nevadilo, že vůbec netuším, která postava je co zač... 4/5
Zasláno: út 29. říjen 2013 08:06
V zajetí démonů - Tenhle horor se docela povedl. Celé je to takové pěkně děsivé, i když tam první půlku filmu ani žádný duch nebo démon není vidět. Jen vržou dveře, mlátí zdi, ale působí to fakt skvěle. Když film vrcholí, tak je to taky moc pěkná podívaná, jenže najednou konec. Je to useknuté jako kdyby najednou zjistili, že jim došli peníze a už nemůžou natočit "ten pořádný závěr". Docela škoda, protože jinak jsem z toho filmu měl fakt super pocit. 4/5
Zasláno: út 5. listopad 2013 22:18
Fantastický pan Lišák - Tenhle film má jeden docela zásadní problém. Působí totiž, jako by byl původně dvakrát tak dlouhý, ale na konec se ho rozhodli zkrátit, aby děti vydržely. Takže se všechno děje hrozně rychle. Lišák řekne, že se chce stěhovat, ale Lišáková si tím není úplně jistá. Po pěti minutách jsou v novém domě. U domu mají farmáři tři farmy a Lišák se rozhodne, že si ještě na stará kolena udělá radost a farmářům sežere slepice a vypije chlast. Po pěti minutách jsou všichni tři farmáři vykradení... Působilo to na mě hrozně zbrkle a dost se mi to nelíbilo. Později už tempo trošku zvolní, ale i tak se často dějí rychlé nebo nepochopitelné věci, jako by nějaké scéna chyběla.
Na druhou stranu: Ten film já nádherně animovaný. Výtvarný způsob se mi hrozně líbil, je to kombinace loutek a místy různých kreslených animací. Kdyby neexistoval Aardman (Shaun the Sheep, Wallace & Gromit, Slepičí úlet), tak je tohle mým definitivně nejmilovanějším výtvarným pojetím. Smile
Škoda ale toho zbrklého příběhu. 3/5
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 23. listopad 2013 01:20
konečně jsem se po několika letech podíval na celého brazila z roku 1985 Smile
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 29. prosinec 2013 21:22
Zmizení - to bylo docela pěkný. Dvěma rodinám se během díkuvzdání ztratí dvě holčičky a tím začíná kolotoč pátrání, nervů, špatných stop a podobně. Na to, jak je film dlouhý, mě docela bavil. Huge Jackman byl celý film pěkný magor a psychopat a konec je tak pěkně udělaný, že si člověk sám může domyslet, jestli za to byl potrestán nebo ne. Jediný menší problém bych měl asi s tím, že když film začíná finišovat, tak jsem z toho měl pocit, jako by se všichni začali chovat jako úplní blbouni. Ale nakonec jsou to psychopati, tak se asi není čemu divit. Smile 4,5/5

Mimochodem, na ČSFD píší, že tik, co má detektiv v obličeji, má svědčit o jeho nadprůměrné inteligenci. Mně tedy přišlo, že už mu z toho všeho taky začíná bžíkat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: ne 29. prosinec 2013 21:48
Snad se mohu zeptat ... nějaký dobrý horor?
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 125 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna