Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2016 21:34
Někdo to linkoval dnes na FB, tak jsem si to chtěl pustit, ale když jsem na té stránce ČT zmáčkl šipku, tak se nic nestalo. Pak už jsem se nesnažil to opravovat. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 15. únor 2017 13:47
Nedávno jsem koukal na Pasažéři / Passengers (2016) a dobrý... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 2. březen 2017 23:44
Videl jsem John Wick 2, a bylo to super, snad i lepsi nez jednicka Smile

Byli jsme na tom ve 4dx.. a jako zajimavy, ale docela rusivy.. porad se tam strili a pri kazdem vystrelu vam funi trysky do usi, takze pulku filmu je slyset hlave "pffffft" Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 5. březen 2017 22:36
Kubo a dvě struny (tímto odmítám oficiální český název) - od stejného studia (Laika) jako Koralína a vlastně i hodnocením. Příběh na mě působil tak, že to bude všecko složité náročné a přitom to nakonec vlastně šlo všecko samo od sebe. A stop motion animace vypadá naprosto skvěle. Úžasný, co dokážou s loutkama vytvořit.

jenda^^ napsal:
Koralína - dobrý psycho Laughing Mně se to líbilo, ale přišlo mi to, že by to mohlo bejt napínavější a tak... 80%
Zasláno: út 14. březen 2017 23:25
Byli jsme se podívat na film Logan a je to zklamání, není v něm ani jedna Dacia. Ale jinak pěkný, celý dost vážný a tak dál. Příjemná změna oproti všem těm švihlým Avengerům, co jsem z těhle superhrdinských filmů v poslední době vídal. Hodnocení asi tak 4,5/5, řekl bych.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 16. květen 2017 23:16
Sakra... zrovna jsem o tom psal v topicu o Dacii... Very Happy

Jinak už to bude nějakou dobu co jsme byli v kině na Ghost in the Shell... Byli jsme na 3D verzi... A super... moc se nám to líbilo.. Kupodivu ani Scarlet Johanson to nepokazila... Very Happy Dávám tomu tak 95% Smile (i když teda na csfd mají hodnocení 66%... hmm... asi takovýhle film potěší jen fanoušky kyberpunku... )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 8. říjen 2017 20:00
Viděl jsem Strážci galaxie vol. 2 a dobrý, pohoda. Dávalo to smysl a vcelku sranda. Jen teda místy bylo až trapný, jak se furt snažili vnucovat toho malýho dřeváka, aby jakože dělal roztomilý věci... Mr. Green

No a Baby Driver taky dobrý. U Edgara Wrighta nejde moc šlápnout vedle, i když tohle bylo na něj možná až nečekaně klidný...
Zasláno: út 12. prosinec 2017 11:17
V neděli jsem viděl v televizi Star Wars: Force Awakens a docela dobrý. Narozdíl od toho, kdy jsem tuhle zahlídl nějaký z těch starších dílů a po čtvrt hodině to otráveně přepnul, jsem tohle vydržel až do konce. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2017 12:29
Tys to do té doby ještě neviděl? Měl jsem za to že nejde žít na téhle planetě a nevidět všechny díly... Vždyť mezitím už byl rogue one a teď má být v kinech ještě další díl... Very Happy
A to nejsem nějak skalní fanoušek Star Wars... přijde mi to moc fantasy... mám radši Star Trek...

Btw. Co říkáte na to že nový Star Trek bude točit Quentin Tarantino? Podle mě super, alespoň to bude mít šťávu...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2017 13:10
Tohle byl můj první Star Wars, co jsem viděl... Tedy pokud se jako "viděl" počítá, že jsem první hodinu filmu odměřoval, vrtal a připevňoval garnýž. Mr. Green
Z těch ostatních jsem viděl vždycky akorát kousek, když to kdysi běželo v TV.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 130 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna