Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 14. únor 2018 22:32
Mrknul jsem na ten Shawshank a myslím, že chápu, proč je to na ČSFD nejlepší film.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 14. únor 2018 23:25
I na Imdb!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 17. únor 2018 22:32
Saljut-7
https://www.csfd.cz/film/502955-saljut-7/prehled/

Super film, lidi ho srovnávají s Gravitací ale tohle je podle mě daleko lepší.. Smile (je to podle skutečné události takže nejsou tu takové ty WTF momenty jako v Gravitaci,
které ukazují že scénáristé nevěděli nic o orbitální mechanice a řízení kosmické lodi si představují jako řízení svého Cadillacu; WTF momenty nad kterými musí kroutit hlavou i pětileté dítě co jednou hrálo Kerbal Space Program - jako že třeba borka vyskočí z ISS, naskočí na čínskou vesmírnou stanici, která obíhá po úplně jiné oběžné dráze a pak dokáže bez jakéhokoliv tréninku a bez základní znalosti čínštiny přistát s čínskou kosmickou lodí kterou jí tam číňani kdovíproč nechali.. Very Happy
  )
dávám tomu 90%, těch 10% strhávám za
ten konec ve stylu Amerických velkofilmů, který není moc realistický... Very Happy
 

P.S. koho film zaujal a chce si o Saljutu 7 přečíst víc, tak doporučuju seriál článků "Sága jménem Saljut" na webu Kosmonautix:: http://www.kosmonautix.cz/tag/saljut-7/
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. únor 2018 11:22
Hmm, to vypadá rusky. Mr. Green Ale zapíšu si to do seznamu. Smile Máš ty nějaký nick na ČSFD, že bych si tě tam přidal?

My včera koukali na Død snø z Norska (česky Mrtvý sníh) a... no ono mě to zaujalo, přece jenom zombie náckové ve filmech až tak často nejsou, ale nijak moc dobrý to není, přišlo mi, že je tam hrozně moc hluchých míst, co jsou nuda. Hlavně začátek je zdlouhavej. A pak taky nevím, jestli jsem byl tak mimo nebo to byla chyba ve verzi, co jsem si stáhl, nebo je to tak zamýšleno, ale jedna scéna tam úplně chyběla.
(kluci běželi od chaty k fjordům odvést pozornost a když se ve filmu ukázali zas, byli uprostřed boje zpátky v chatě)
 ... Ale tak občas se člověk lekne nějakýho jumpscaru, občas se něčemu zasměje... No, dal jsem tomu 2*
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 18. únor 2018 12:51
Sherlock Holmes to the rescue!
Prezdivka je super tajna, proto jsem ji zamaskoval v ramci GDPR Mr. Green

Obrázek
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 18. únor 2018 16:17
Byl jsem odhalen! Sorryjako, ale v rámci GDPR jsi mohl zamaskovat i moje jméno... Very Happy

Jako je to super, podle mě to nejlepší co jsem z Ruské tvorby viděl... To že by to bylo ruské ani moc poznat nejde...
rozhodně lepší jak Ochránci (Zaschatniki), které jsem viděl nedávno.. Very Happy To je sice neuvěřitelná s*ačka, ale zase se člověk může i smát tomu co tvůrci mysleli zcela vážně... Very Happy
Zasláno: st 21. únor 2018 20:03
Jinak jsem pak shlédnul i film Vremja Pěrvych o prvním výstupu do volného kosmu a je to asi ještě lepší... a pak mě čeká ještě třetí z téhle "série", o Gagarinovi... Smile
Proč tohle nedávají v televizi místo toho nesmyslu o borcovi s létajícím žigulíkem, co dávali kdysi na Prima Cool? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 25. únor 2018 02:47
Tak jsme dneska na tenhle sestřih koukli. Titulky jsou k tomu na Titulky.com a jsou dost povedený. Kvalitou bych tipoval na upravený oficiální překlad...

4:10... Docela dlouhý... Ale dalo se to. V několika místech bylo znát, že je to nějak sestřihaný a chybí scéna, co by to plynule navázala, ale jinak dobrý pocit, pochopil jsem všechno, i když si první dva Hobity nepamatuju a třetího neviděl. Ale stejně mi to nepřijde nic extra. Je to hrozně rozvláčný a tak. Ale chápu, že stříhat ještě víc, tak to už asi nebude dávat smysl... Prostě původní film je blbě natočenej, takže nějaká sláva se s tím sestřihat nedá. Smile

jenda^^ napsal:
Fan edit Hobita, který se prý snaží, aby byl film co nejbližší knižní předloze.
http://www.maple-films.com/downloads.html
Celá tahle verze je asi 4 hodiny dlouhá. Bohužel asi nejsou české titulky. Neviděl jsem. Sám na to koukat nebudu a bez českých titulků k tomu asi Hanku nedonutím. Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 25. únor 2018 21:55
p!p@ napsal:
...
a pak mě čeká ještě třetí z téhle "série", o Gagarinovi... Smile

Tak ten film byl taky super, akorát mi přišlo, že tohle bylo tak jako víc idealizované... jako víc stylem propagandy... ačkoliv teda ukázali stinné i momenty jak třeba rozhodli mezi Germanem Titovem a Gagarinem - jak funkcionáři řekli, že přece nemůže letět první někdo kdo se jmenuje "Němec"... chudák Jenda, ten by to taky odnesl.. Very Happy
Co se mi líbilo byl výběr herců... U Vremja Pěrvych mi třeba vůbec nesedl ten co hrál Koroljova, vůbec mu nebyl podobný a to ani vzhledově, ani vystupováním... Tady byl podle mě výběr dobrý... i Gagarin si byl trochu podobný... Smile

každopádně doufám, že ještě něco natočí... tyhle filmy mě baví... napadá mě, že by si zfilmování zasloužila třeba tahle mise, kterou by nevymyslel ani nejšílenější scénárista... Very Happy

Třeba i Apollo 13 mě moc bavilo... napadá mě, že ale z americké produkce toho o moc víc není... tedy alespoň ne to co by bylo podle skutečné události...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 4. březen 2018 21:24
Konecne jsem videl Thor Ragnarok, a super Smile Urcite se podivam znova (jako asi na vsechny MCU teda Mr. Green )

Z traileru jsem teda cekal neco trochu jineho, pribehove. Ale bylo to vtipne, mozna az moc. Pekne akcni sceny, krasna Hela.. co vic si prat Mr. Green a Jeff Goldblum hral takoveho stereoptypniho.. Jeffa Goldbluma Laughing

Ted uz jen udelat si cas jit na Black Panthera a jsem ready na Infinity War Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 132 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna