Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2014 12:18
Sjíždím si teď béčkový horory Mr. Green
zaujal mě Braindead a Incredible shrinking man
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 1. únor 2015 22:00
What We Do in the Shadows - Dokumentární komedie o životě několika upírů. Docela mě to bavilo na to, že tyhle "dokumentární" filmy moc nemusím. Takže tak 70 %.
Zasláno: po 11. květen 2015 14:00
Shaun the Sheep Movie (o českém názvu si pořád myslím, že je debilní) je pěkný film. Je to jako ty krátké seriálové díly, ale celovečerák. A ani ten není moc dlouhý, takže nehrozí, že by se člověk začal nudit. Líbilo. 5/5 - bééé Thumb up!

Ve filmu se nemluví, ale pozor! Doporučuju sehnat (počkat na?) verzi, kde nebude polovina nápisů na cedulích a letácích rusky. Mr. Green (Na titulky.com jsou ty nápisy kdyžtak otitulkovaný)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 11. květen 2015 15:57
proč debilní... je to stejně jako "Simpsnovi ve filmu"...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. září 2015 13:43
Asi si budu muset založit téma Filmy, na které nemám taký ani onaký názor.

Mad Max - Fury Road - Co jsem tak vídal na internetu, tak jsem čekal, že to bude něco fakt výbornýho... a nic extra. Chybí tomu začátek, pak se tam perou, putujou pouští, pak putujou zpátky, zase se perou a pak tomu chybí konec.
Takže celkový dojem je takový, že jsem se při filmu nenudil, ale ani nemám žádnou potřebu ho vidět znova. Prostě takový šedý akční film, který je zajímavý akorát tím, že tam do sebe rubou mutanti na autech v poušti. 3/5
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2016 23:25
Hateful eight - typická tarantinovka, moc mluvení a moc krve, doporučuju všema 10
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. leden 2016 23:28
Moon (2009)
Když je člověk jediný živý tvor na měsíci, tak to může být docela psycho... 10/10 Thumb up!
Nechápu, že mi takový super film tak dlouho unikal.. .)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 8. únor 2016 09:47
Revenant - Zmrkvívstání - tak jako dobrý, jenom možná až moc zdlouhavý. I když to by asi nemusel být problém, když na to nebudete koukat v karlovarským Času, kde jsou nepohodlný sedačky a málo místa na nohy. Smile
Sice DiCaprio hlavně v první části si prošel takový věci, že není možnost, jak by to mohl přežít ani kdyby nebyl roztrhanej od medvěda, ale hádám, že si to něčím muselo zasloužit ten název Zmrtvýchvstání.
A na závěr si pěkně dali do držky. To bylo dobrý a nebylo to ani moc zdlouhavý. Smile
Nakonec jsem tomu dal 4*. A tedy nevím, jeslti za to Leo dostane Oscara. Laughing
A jestli na ten film nechcete jít, tak si přečtěte popis na ČSFD, tam je popsaný kompletně celý příběh. d'oh!

Mimochodem co to je za věc, jak před samotným filmem pustili několik dalších snad celých filmů jako Deadpool nebo Bohové Egypta a na konci každého řekli, že na to mám jít do kina? d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 8. únor 2016 21:17
Nevíš, co je to dlouhej film, když jsi nedal H8ful eight v kuse.. Very Happy
BTW poleczam. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. březen 2016 22:14
Deadpool - dobrý, takový jak jsem očekával v případě, že to dopadne dobře. Smile 4* (ale asi lepší než ty 4* u Revenanta Very Happy )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 127 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna