Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. červen 2016 20:47
Ant-man - Takový menší superhrdinský film v Marvelovském vesmíru o chlapíkovi, který díky obleku dokáže měnit svou velikost. Pěkné triky i akční scény. Neurazí a baví až do konce. Za mě 4* z 5
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2016 03:12
10 Cloverfield Lane
Naprosto super... 5* z 5.
Do poslední chvíle člověk neví,jak to vlastně je.... Very Happy takové filmy mám rád... poslední film, co jsem viděl a co měl podobně překvapivý příběh byl Moon (2009) o kterém jsem tu psal pár stránek zpět...
 
Zasláno: čt 18. srpen 2016 21:13
Hardcore Henry
Jedná se o první film natočený kompletně z prvního pohledu... Na čsfd psali, že si na to museli chvíli zvykat, ale mě to přišlo v pohodě... je to jak počítačová hra a vtáhne vás to do děje... co na tom, že děj je hlavně nepřetržitá řežba... Very Happy Navíc to bylo i vtipné a kolikrát jsem se i smál... jo a další věc co se mi líbila byl geniální výběr hudby... Very Happy Chápu, že na někoho tam asi bude moc mrtvol, ale za mě 5* z 5 Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2016 09:06
jo, bylo to docela dobry.. docela mi to pripominal knizky od Kulhanka, hlavne teda ta prvni pulka. Tak vypada vetsina zacatku v jeho knihach.. Smile A taky je to plny krve a mrtvol Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2016 17:44
Jo, jo... Ale myslím, že hlavně starší generace nepochopí ty narážky na počítačové hry... jako třeba nerealistickou přehnanou fyziku a nebo různé hlášky... Třeba jak starý mazák provází hlavního hrdinu bojištěm a říká třeba "Grenade a day keeps enemy at bay" nebo tak něco... úplně se mi vybavilo Call of Duty a podobné hry... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. září 2016 08:45
Fan edit Hobita, který se prý snaží, aby byl film co nejbližší knižní předloze.
http://www.maple-films.com/downloads.html
Celá tahle verze je asi 4 hodiny dlouhá. Bohužel asi nejsou české titulky. Neviděl jsem. Sám na to koukat nebudu a bez českých titulků k tomu asi Hanku nedonutím. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 9. září 2016 12:01
to je ta sestříhaná verze, která by neměla být tak nudná? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2016 11:14
Koukali jsme na V zajetí démonů 2 a když na začátku nevěděli, jestli té rodině věřit, že se u nich děje něco paranormálního, tak mě napadlo, že to by byl dobrý zvrat, kdyby se na konci nějakého hororu ukázalo, že to rodina prostě jen narafičila, aby získala nový byt/peníze/cokoliv a ve skutečnosti jsme se báli ničeho... Spoiler
No, v tohle případě to tak nakonec nebylo, ale neříkejte mi, že žádný horor s takovým koncem není.
 

Jinak tedy V zajetí démonů 2 - Docela pěkný film, hezky se buduje atmosféra, aktivita démona (v názvu je vlastně trošku spoiler, protože většinu filmu ani neví, jestli je to démon) postupně narůstá... Jen teď nevím v čem je problém ke konci. Přišlo mi totiž, že to finále nebylo až tak grandiózní, jak by člověk doufal z toho neustálého budování. Od chvíle, kdy už to vypadalo, že se všecko naprosto podělalo a není cesty zpět až k finálnímu rozřešení uběhlo snad jen pět minut a bylo po všem. A nebo to možná bylo grandiózní dostatečně, ale problém byl s tím, že je film před tím strašně dlouhý a samotné docela rychlé finále přijde až po dvou hodinách, kdy už je člověk vším tím strašením otupělý. (Film má cca 2:15)
Ale jinak pěkný horor, když bude příležitost, tak doporučuji. 4*/5

První díl nemusíte znát, je na něj pár ve filmu pár odkazů, ale funguje to i samostatně. Osobně si ani jedničku nějak konkrétně nepamatuju, nebo se mi spíš plete se vším možným, hlavně s tím, že kromě V zajetí démonů existuje film Annabelle, který se dotýká stejného páru paranormálních vyšetřovatelů, a já už nevím, co kde bylo. Smile
Zasláno: ne 30. říjen 2016 22:50
Zhasni a zemřeš (Lights out) - Docela zajímavý horor. "Strašení" je ve filmu od začátku a vlastně celou dobu tak nějak na stejné úrovni, takže si člověk pomalu začne zvykat. Ale tady se ukáže síla toho, jak je film hrozně krátký - než si člověk na "příšeru" zvykne, tak je po všem. A závěr je taky ... no vlastně docela překvapivý. Konečně jednou závěr, který není jen takový "hmm" tak to mohli udělat hned. A vyřešilo se tím snad všecko. Za mě dobrý. 4/5*
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2016 21:25
Koukáte na ten český scifi sitcom Kosmo? Sice tam je občas vidět jejich přehnaná snaha kopírovat britské sitcomy a občas jim to skřípe, ale jinak super... Very Happy
po dvou dílech dávám 4 hvězdičky z pěti.... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 129 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna