Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
fabiano (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: Praha nebo Jižní Čechy
10 300,- VK
Zasláno: čt 1. leden 2009 16:39
jj... Embarassed no koukám, že je to půl roku co sem tady nebyl... to sem ostuda... Embarassed
DELL Vostro 1500 2x 2.00 GHz, 2 GB DDR2, 250 GB SATA 2, nVidia GeForce Go 8400M GS, Windows Vista
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 1. leden 2009 21:18
To čo je za extremistu s FN P90 ? Shocked Mr. Green

K teme:
Sice som to už videl milionkrat a prvykrat už niekedy v lete, ale sem som sa ešte nepodelil.
Eastern Promises (Vychodne prisľuby), film o ktorom som sa dozvedel vdaka marketingu jednej značky v obdobi, ked bol ešte v kinach, no v okoli ho nedavali Mad tak som zapol o pol roka neskôr torrent.
Podľa mňa genialny film, Nikolai Luzhin je strašne dobre napisana postava, ktora zostava takmer rovnaka, len pri prvom pozreti sa zda, že prechadza vyvojom (treba to vidieť viackrat na pochopenie všetkych situacii, potom to už do seba strašne dobre zapada), len to nepozerajte s 10-12 ročnym deckom Mr. Green
Vždy ma fascinovali mafianske filmy a ruska mafia v Londyne nesklamala, v pohde davam ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 18:40
Václav...opět jsem ho viděl a opět se mi strašně líbil, Ivan Trojan je vynikající herec a v tomto skvělém filmu jen a jen zářil

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 7. leden 2009 08:07
zaujal mě Hlídač č.48
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 18. leden 2009 01:30
Jezero smrti
hodně hodně dobrý horor, nadprůměr z těch sra.ek co se poslední roky točí.. nenudil jsem se snad ani chvilku, pořád jsem čekal co přijde.. doporučuju.. Smile

Cesta do středu Země
spíš takový průměr na odreagování.. nic jsem od toho nečekal a to se taky splnilo.. Smile

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 18. leden 2009 13:58
me se cesta do stredu zeme docela libila, je to takova pekna odreagovacka
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 22. leden 2009 12:40
Temný rytíř - Skvělej film, supr akce a dobrej děj se spoustu zvratů, který jsem nečekal, asi v půlce filmu jsem myslel, že už je konec a najednou se to zase celý převrátilo Mr. Green jediný co mi snad vadilo, byla ta Batmanova "motorka", ty scény s ní mi přišli takový moc vtipný... Ale dávám *****

Mrtvá nevěsta Tima Burtona - Taková netradiční pohádka, ale s naprosto úžasnými písničkami Applause
Na tohle se musim kouknou společně s Kačenkou Smile Ten konec byl fakt takovej zvláštní. Dávám ****

Planeta Opic - vždycky jsem miloval tenhle film, teď jsem se rozhodl vidět tu Burtonovskou verzi a je to prakticky stejné jako jiný díly. Jen mně mrzela absence spadlé sochy svobody, ten pohled mně tenkrát zamrazil v zádech a pak i jeho návrat na zem nebyl zrovna happyendem. Plus bylo zase nové efekty a nevypadalo to jako v 60. letech. Dávám opět ****

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. leden 2009 13:30
Mrtva nevesta a jen 4 hvezdicky??? Ses ko*ot, ne? Mr. Green
No dobre, na prvni podivani mi to taky na 5 neprislo... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 22. leden 2009 14:13
Až se na to kouknu s Kačkou tak těch 5 hvězdiček bude jistých Shhh Mr. Green

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: čt 22. leden 2009 14:34
Žádná novinka, ale Profesionál s Belmondem má u mě první místo do konce života.
Hlavně ta hudba nemá chybu

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 84 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna