Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Finlandia

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 26. prosinec 2006 11:26
To bohemia: Tiež som úplne rozpadnutá(n-tená pre n blížiaces sa k 20) osobnosť, takže viem, aké to je(aspon u mňa je to teda super, keďže mám pocit, že konečne využívam celý svoj mozog).
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 29. prosinec 2006 01:45
No já ti tohle asi závidím! Embarassed Slinták Já si už o mladých a krásných holkách mohu jen nechat zdát! Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall Není asi nic jednoduchého, ale buď rád za tu velkou vzdálenost která je dělí! Já si kdys začal se dvěma z jednoho města a to bylo harašeníčko! Pak se potkaly a bylo pěkný čóro! Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: pá 29. prosinec 2006 23:25
No, tak tohle se mi snad Beate nestane:) ale fakt je, ze ten Fin uz me nemuze ani citit, a to jsme se nevideli. A naopak, Finka u nas take neni v oblibe. Ale jak uz jsem psal, vypada to, ze si kazdy zustane u sve narodnosti. Jen nevim, zda je to dobre, clovek ma ted takove pokrivene videni.

To borix: tak to jsi jeste na zacatku. Pockej, az se to rozjede, nebudes vedet, kde ti hlava stoji. Porad budes premyslet, kalkulovat a spekulovat. Moje nervy jsou v haji a vysledek je, ze jsem akorat zly a neprijemny na lidi kolem, kteri si to nezaslouzi. Mysleni bude jak na houpacce, jednou chci tu, jindy zase vice tu druhou, nakonec nemas nic. Nemci maji obrat, ktery se na to presne hodi - noch nicht a nicht mehr - a pak uz je pozde:)
Can´t you ask a little more sexfully?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 6 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna