Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fóbie a jiné problémy

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Trpíte nějakou fóbií či jinou "úchylku"?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
66% 66% [ 4 ]
Ne:
33% 33% [ 2 ]
Do toho nikomu nic není:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Fóbie a jiné problémy

Zasláno: čt 18. leden 2007 14:42
Jak to tady pročítám tak každý máme nějakou zvláštnost. Já děsně rejpu, bojím se krve a v televizi jen ukážou injekční stříkačku, tak omdlívám. Pojďme si pokecat co nás trápí a jak s tím každý bojujeme!
Pokud jdu k lékaři a chtějí mi brát krev, nebo píchnout injekci, tak je radši upozorním že musím ležet jinak budou mít problém.
Další si nechám až se někdo přidá
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 14:49
Hmm dost blbe sa s tym tuna priznat.Neviem ci ano ale asi hej.Froterstvo Surprised).Inac sa nebojim viac menej nicoho.Teda ano ale zase cudna vec ... Kupil som si novy telefon a teraz vzdy ked ho nemam pri sebe tak sa mi akoby "sniva" ze mi trebars padne do zachodu ked sa s nim budem hrat alebo mi padne z okna alebo takto.Proste ja mam moj telefon velmi rad (je to moj hlasity prehravac hudby + telefon + fotak cize vlastne moja databanka) a asi by sa mi bez neho tazko zilo.Tiez si ostatne necham po vas Surprised)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 15:44
tooz to ja uplne nenávidim hady, zaby, cervy a podobne svinstvo ale naopak mi vubec nevadi pavouci, brouci a proste neco co neni slizke.. Smile jinak si nejak nevzpominam co by me este trapilo.. kdyztak napisu..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 16:04
No tak já nesnáším pavouky,jehly a výšky.Ale se vším jsem ochotnej bojovat...malýho pavoučka si do ruky klidně vezmu (ty větší nemilosrdně vraždím Twisted Evil ),skočil jsem bunjee jumping a těším se,že si letos snad skočím padákem (ikdyž to možná bude moje smrt). Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 17:08
PecanZ: hadi nejsou slizký Wink

Já nesnášim vosy, včely, sršně, prostě takový ty věci co jsou žlutočerný, taky mi trochu vadí pavouci, můry...

Mno a beat s tou krví: viděl jsi včera na primě "neuvěřitelné životy"? To bys omdlel asi dost tvrdě, protože tam jeden chlap (kulturista) dostal infekci do svalu a chtěl to vyřešit tak, že vzal stříkačku a píchal si s ní do toho a pokoušel se vysát z toho ten hnis (vysál si myslim že řikali něco o 2 litrech krve, dělal to asi dvacet minut... - a celý si to nahrál na video) Sick
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 18:48
no tak krev mi nevadí, vždyť jsem v jednom kuse na pitevně, ale nesnáším červy a jim podobné, nebo krtonožka, viděl jsem ji kdysi na živo a do ruky bych jí teda nevzal!!! Embarassed

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 18:55
na pitevne ? tam sem se chtel vzdycky podivat, kde se tam beres ? Smile jinak krtonozek nevim co je ale jestli je to cerv tak brrrr

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 18:58
sakreš, asi bych měl o sobě někdy něco napsat že? Mr. Green studuju veterinu, jinak krtonožka vypadá takhle: http://www.ekodomov.cz/uploads/RTEmagicC_Kazda_krtonozka.jpg.jpg
edit: detailnější obrázek Mr. Green http://www.ekodomov.cz/fileadmin/user_upload/Tematicke_clanky/Kazda_krtonozka.jpg

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 19:37
jestli to nekouse tak bych to do ruky mozna vzal.. Smile

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 19:40
já ani náhodou, mě se dělá šoufl, jen vidím ty křídla a ty výrustky na zadku, žblecht Sick

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna