Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Formule 1-vše okolo ní

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
destro (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 075,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2005 12:38
No mne sa nepaci bodovanie... Tazko sa dobieha naskok..myslim zeby to mohlo byt zaujimavejsie keby medzi 1 a druhym bol vacsi rozdiel...A nemyslim zeby Sch. bol uplna nula ako niektori pisete...v poslednom case ma celkom rozumne rozhovory anrozdiel od niektorych....

T3NK (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 16

10 025,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2005 15:01
destro napsal:
No mne sa nepaci bodovanie... Tazko sa dobieha naskok..myslim zeby to mohlo byt zaujimavejsie keby medzi 1 a druhym bol vacsi rozdiel...A nemyslim zeby Sch. bol uplna nula ako niektori pisete...v poslednom case ma celkom rozumne rozhovory anrozdiel od niektorych....


Jo rozhovory. Prosimtě ještě dva závody zpátky řikal že teda teď už vyhraje a co h...o. Já vim že nemá techniku jako předtim, ale tady na tom je vidět že neni takovej machr jak řikali všichni jeho fanoušci. Prostě když nemá mašinu tak nejede. Shame on You Jinak ten dnešní závod je docela dobrej Dance

destro (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 075,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2005 15:37
no precitaj si jeho posledne rozhovory...nic take nevravel...a ked sme pri tom aku ma ferrari techniku...vsimni si co z nej vytazi Sch. a co Barik...

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Re: Formule 1-vše okolo ní

Zasláno: čt 28. červenec 2005 15:23
HOne napsal:
Co si myslíte o F1? sice jsem její velkej fanda,ale podle mě se to tedka jde kapanek zkopce...
A komu fandíte? Jakymu tymu,jezdci?
McLaren rulezz,Räikkönen rulezz:)


Já bych řek je letos F1 celkem v pohodě, spíš Schumacher šel malinko z kopce... Smile

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 09:41
F1 už není to co bývala je tam moc elektroniky, takže se docela klidně může stát, že to řídí ten páprda z boxu a myslí si že hraje na PC... Very Happy
on les aura!

pepino34 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 13
Bydliště: Brno
10 050,- VK

...

Zasláno: út 2. srpen 2005 11:34
Dříve jsem byl pro Ferrari a teď to je tak napůl s Renault, teďka začal pěkně vyhrávat, jednoho máme v garáži (Megane Grandtour II) tak proč nefandit... Very Happy

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 17:08
Fandím od malička Michaelu Schumacherovi už od doby, kdy vyhrával Häkinnen. A samozřejmě tedy i stáji Ferrari. Ale nemusím Renault a hlavně teda Alonsa. To už je lepší McLaren a Raikkönen. Jinak Schumacher není žádná nula... Když přišel do Ferrari, nebylo na tom moc dobře. Ale po jeho příchodu se stáj Ferrari zvedla a byla několik let na vrcholu. Teď přišla menší krize, ale zlepšují se a budou zase vyhrávat jako dříve.
Mlč a nic se ti nestane!

Oldjorg (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice
10 000,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 14:22
Já fandím Buttonovi a Alonsovi. Jsou mi sympatičtí a Hyundai kterého mám doma F1 bohužel nejezdí. Smile
Oldjorg

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:50
Kdo to teďka vůbec vlastně vyhrál v tom Turecku ????

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 15:41
Baros napsal:
Kdo to teďka vůbec vlastně vyhrál v tom Turecku ????
vim,ze to byl McLaren,ale nevim jakej... myslim ze zrovna kimi
Co říkáte na Spa? mě se to skoro cely libiklo,jen Montoya me trochu... naštval
HOne strikes again
aw yeah;)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna